anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak otrzymac fakture po zakupie towaru

kaskap21
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Mam pytanie dotyczące faktury za zakupiony produkt. Kupiłam buty jednak przeoczyłam i nie zaznaczyłam, że chce fakturę. Gdy otrzymałam przesyłkę zorientowałam się, że faktury nie mam. Napisałam więc prośbę o wystawienie i 0rzeslalam wsz ystkie dane. Po czym otrzymałam odpowiedź, że nie maja podstawy na wystawienie fv i że takie są zasady. Stąd moje pytanie co w takiej sytuacji zrobić, jak wyegzekwować fakturę? Bo na razie jedynym sposobem jest odesłanie butów i zamówienie jeszcze raz. Co nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AlePiesio
#13 Ambasador#

Przepisy sie zmieniły, jeśli nie zaznaczysz podczas składania zamówienia że chcesz fakturę to później już nie można jej wystawić.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kaskap21 Nie ma możliwości wyegzekwowania faktury.

Możesz zrobić zwrot i zakupić ponownie lub zakupić drugą parę butów już na fakturę.

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

O ile sprzedający nie doda jej na czarną listę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Skontaktuj się ze sprzedającym i dogadaj, możesz zrobić zwrot i ...nie odsyłać później kupić a on nie wyśle i wystawi FV, pogadaj, jak się chce to się da.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kaskap21 potrzebujesz fakturę czyli domniemam jesteś przedsiębiorcą lub działasz w jego imieniu , hmmm... nieładnie ... nieładnie ..... nie zna się prawa podatkowego , z taki podejściem czaaaarno to widzę .

oznacz moderatorów