anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak płacić paysafecard w allegro?

Client:101814376
#1 Nowicjusz#

Cześć, jak płacić paysafecard w allegro jeśli się w ogóle da?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101814376 nie da się 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Aby na pewno? Bo mam wrażenie, że można płacić taką kartą https://www.paysafecard.com/pl-pl/produkty/mastercard/ jak każdą inną.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Knowhere były już wątki i nie wiem czemu nie można 😞 zobacz że nawet https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/paysafecard to obsługuje a na allegro nie daje takiej możliwości, chyba że coś ostatnio zmienili 😞

Może tu chodzić o bezpieczeństwo bo tak naprawdę kod może dostać każdy od każdego i nie wiadomo kto płaci 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Ale przecież na takiej karcie (Mastercard jakby nie było) jest nr, data ważności i kod CVC/CVV, więc powinno dać się nią płacić tak, jak każdą inną.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Knowhere paysafecard to nie karta 😞 kupujesz takie doładowanie kod i tym kodem płacisz 😞

Usługa paysafecard online (PSC) dostępna jest w 42 krajach, czyli dociera do ponad miliarda klientów, którzy mogą płacić w Internecie bez posiadania karty kredytowej czy konta bankowego. Kupony można nabyć w jednym z ponad 450.000 punktów sprzedaży na całym świecie.

https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/paysafecard

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Czy Ty w ogóle zajrzałeś pod linka, którego wkleiłem w swoim pierwszym poście w tym temacie? Bo odnoszę silne wrażenie, że jednak nie😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Knowhere tak wchodziłem ale Ty masz na myśli kartę z doładowaniem a ja kod bez karty paysafecard online 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 No właśnie, ale można sobie taką kartę zamówić, doładować ją takim kodem i płacić jak każdą inną😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Termer1
#7 Wielbiciel#

Dokonanie płatności z danych karty nie przechodzi weryfikacji na allegro, dopiero dodanie karty PSC mastercard do GPay i płacenie poprzez GP działa.

oznacz moderatorów

Client:116614055
#2 Obserwator#

Ale kiedy przekieruje cię na GPay to nie ma innej możnośći jak tylko dane karty podać

 

oznacz moderatorów

Termer1
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak, dane konta PSC/MasterCard mozna zapamiętać w GPay, a do płatności wykorzystywane są bezpośrednio środki doładowane z PaySafeCard więc można bez problemu płacić PaySafeCard na Allegro, lub każdym innym sklepie internetowym, który obsługuje MasterCard!

pozdrawiam

oznacz moderatorów

Termer1
#7 Wielbiciel#

W PaySafeCard należy zlecić zamówienie Karty płatniczej ( przedpłaconej ) MasterCard ( koszt 40zł i 4% prowizji )

pozdrawiam

oznacz moderatorów

Client:103022230
#7 Wielbiciel#

🙂

oznacz moderatorów