anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak płacić za Allegro z potwierdzeniem przez odcisk palca/pin/etc?

marekb241
#9 Pomysłodawca#

Mam pytanie, dość może prymitywne, czy jest jakaś możliwość płatności (konto w mBank) z smartfona z androidem (Samsung) za zakupy Allegro, ale żebym musiał potwierdzić zakup odciskiem palca, kodem pin lub ostatecznie żeby pojawiło się dodatkowe coś do wyklikania? Bo bez tego to boje się że mógłbym przypadkowo niechcący wyklikać że coś kupuję. Robię sporo transakcji kupna Allegro ale dotąd z Windows i mTransfer. Widzę teraz że Allegro często oferuje dodatkowe monety jeśli się kupuje z telefonu i chciałbym skorzystać. Nie mam na razie żadnej aplikacji mBanku na telefonie/blika etc. Ewentualnie mam kartę przedpłaconą USD/PLN z mBank ale aby jej używać musiałbym ją doładowywać przed transakcjami co może być uciążliwe.
Jak można płacić z potwierdzeniem transakcji odciskiem palca/pinem/ostatecznie innym dodatkowym elementem do wyklikania?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Masz konto w banku? to instalujesz aplikację i płatność potwierdzasz np: kodem który przyrodzi sms, są różne metody także Blik poczytaj, poszukaj dopytaj w własnym banku.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marekb241 Cześć. Opcja potwierdzenia płatności odciskiem palca musiałaby znaleźć się w aplikacji bankowej. W tym momencie za zakupy możesz płacić np. blikiem lub szybkim przelewem. W przypadku BLIKA, żeby opłacić zamówienie należy wpisać kod. Szybki przelew wymaga zalogowania się do banku. 

Na Allegro umożliwiamy logowanie się do swojego konta za pomocą odcisku palca lub skanowania twarzy (obecnie dostępne tylko w systemie Android): https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/logowanie-i-haslo/jak-wlaczyc-logowanie-za-pomoca-odcisku-pa... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów