anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Jak pobrać załącznik dodany do dyskusji?

K_Roman
#7 Wielbiciel#

_HolaOla_

„Dyskusja” jest formą mediacji po między kupującym a sprzedającym a nie pogaduchami o pewnej części ciała Maryni. Do zadawania pytań służy funkcja „Pytania do sprzedającego”. Ponieważ „Dyskusje” mogą i często mają, charakter pre-procesowy, musi istnieć sposób na wyeksportowanie tej korespondencji i wszystkich załączonych plików, celem np. przesłania do sądu lub innej instytucji konsumenckiej. Tej funkcjonalności „Dyskusje” nie posiadają choć jest to temat przewijający się od lat.

Zamiast głupio upierać się i wymyślać niestworzone rzeczy na poparcie swoich nietrafionych tez, w które chyba już sami nie wierzycie, i proponować nieoficjalne obejścia (dziury systemu), powinniście dać użytkownikom to czego chcą i czego potrzebują. I wszyscy będą szczęśliwi.

Odpowiedz
Ładowanie...

wafcio496
#8 Zapaleniec#

tylko sęk w tym, że obydwie strony muszą być tego świadome, a zazwyczaj tak nie jest

Odpowiedz
Ładowanie...

RED
#16 Inspirator#

@_HolaOla_ to proszę to napisać Kupującym dużymi literami

Odpowiedz
Ładowanie...

Jak pobrać na dysk załącznik dodany w dyskusji allegro

K_Roman
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Mam taki problem. Sprzedający, w dyskusji allegro, przesłał mi plik PDF instrukcji obsługi.

Jak można ten plik zapisać na dysku? Link jest javascriptem, nie można zapisać elementu. Po kliknięciu na PDF otwiera mi się jakaś durna przeglądarka plików allegro, i nadal nie można z plikiem nic zrobić, ani zapisać ani wydrukować co to w ogóle za **piiip** jakiś.

Ktoś może zna rozwiązanie?

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Jak pobrać na dysk załącznik dodany w dyskusji allegro

kostas11
#21 Demiurg#
Odpowiedz
Ładowanie...