anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ponownie usunąć ocenę sprzedającego?

Client:49000918
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przedmiot. Były rozbieżności pomiędzy opisem a stanem faktycznym. Wystawiam negatywną ocenę. Sprzedający poprosił o usunięcie oceny w zamian za częściowy zwrot pieniędzy. Ocenę usunąłem a sprzedający nie chce zwrócić pieniędzy. Jak ponownie usunąć ocenę i ocenić go ostatecznie?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie potrzebnie usuwałeś ocenę przed otrzymaniem zwrotu 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:49000918 Poproś Allegro o usunięcie oceny tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0...

Po usunięciu możesz ją wystawić ponownie - napisz w niej dodatkowo, że sprzedawca proponował Ci pieniądze za usunięcie negatywnej oceny wystawionej po raz pierwszy, ale nie zrekompensował nieudanego zakupu. Dodatkowo tym sposobem ostrzeżesz innych kupujących przed aż tak nieuczciwym sprzedawcą.

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@Client:49000918 nigdy nie usuwaj oceny zanim sprzedawca nie naprawi szkody . nie wierz w żadne obiecanki cacanki . na allegro nie ma zmiłuj , trzeba dawać negatywy  i nie usuwać , aż się sprzedawczyki nie nauczą szanować klientów .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49000918 Której transakcji dotyczy ta sprawa?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:49000918
#7 Wielbiciel#

10126741100 to jest nr oferty

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49000918 Dostałam informację, że Twój problem został już rozwiązany w komunikacji mailowej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

Jak widać, sprzedawca się strasznie wyślizgał na tych jabłuszkach i łopatach chyba każdy zakup to negatyw, stracił 10% w ocenach w ciągu miesiąca 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów