anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić opinie na Allegro lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
NarwaniecIcE1988
#1 Nowicjusz#

Witam chciałbym się dowiedzieć jak sprawdzić opinie o sprzedającym lokalnie? 

Oraz jeśli to nie problem chciałbym zakupić 2 przedmioty u jednego i tego samego sprzedającego, jednak nie mogę dodać tych ofert do koszyka i zapłacić tylko raz za przesyłke tylko za każdy przedmiot karze mi płacić z osobna?

 

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@grsyka17 Sprzedający wciąż mogą również wystawiać oferty w Allegro.pl i wówczas klienci oceniają transakcje.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
WARAN3
#1 Nowicjusz#
To po co jest to lokalnie w ogóle ?
oznacz moderatorów
Client:102361440
#1 Nowicjusz#

Po to pewnie, żeby wydoić naiwniaków z kasy... .  Ja szerokim łukiem uciekałem od allegro lokalnie i **piiip** i już mam problemy na allegro lokalnie i na poczta polska. Zobaczymy jak to się rozegra (wątpie, że coś z tego będzie). To wtedy będzie mój pierwszy i ostatni raz na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
Palissander
#3 Debiutant#

Potwierdzam nie ma jak sprawdzić Sprzedającego. Dane otrzymałem dopiero w mailu po zakupie i dokonaniu opłaty. Tylko nick i mail. Wygląda tak jakby Allegro wspierało potencjalnych oszustów nie żądając pełnych danych. Mój pierwszy i ostatni zakup. Nie polecam Allegro lokalnie. Można ewentualnie kupować za drobne kwoty jeżeli liczysz się ze stratą. Reklamacja to będzie horror. Zakupu za drobne kwoty nie będziesz reklamował, bo szkoda Twojego czasu, a droższe zakupy to loteria.

oznacz moderatorów
pawel15091990
#9 Pomysłodawca#

Ale to ma plusy.duzo ludzi nie umie wystawić na allegro bo przekierowywuje na allegro lokalnie.dzieki temu jak coś wystawi się na allegro szybciej się sprzedaje 

oznacz moderatorów
MariGom555
#7 Wielbiciel#

Ja dzis nadroczylam sie z Pania o pewien zakup, ktory nagle odwolala, bo sprzedala komus innemu...i dopiero teraz, gdy chce wystawic jej komentarz patrze, ze nie ma takiej opcji...w taki sposob sprzedawca jest wladca i moze robic co zechce..zero obaw..i pewnie teraz pada do rozpuku, ze tak mnie wykiwala..tak sie wogole zastanawiam, ze allegro udostepnia taka forme niepowaznej sprzedazy?? Moj pierwszy..i ostatni zakup na allegro lokalnie...

oznacz moderatorów
TSS
#7 Wielbiciel#

dlatego najlepiej NIE KUPOWAĆ i NIE SPRZEDAWAĆ nic na lokalnie. w ogóle tego nie dotykać. kiedyś wystawiłem na licytację telewizor. licytowali, koleś się w trakcie dopytywał różne rzeczy, wygrał aukcje. i cisza... kilka dni cisza. ja nie mam do niego żadnego namiaru, nazwiska, telefonu, NIC. oczywiście na czacie nie odpowiada. i tyle w temacie. nie rozumiem co komu przeszkadzało żeby ludzie sprzedawali na allegro, wystawiali sobie komentarze (i kupujący i sprzedający), żeby była jakaś transparentność w tym wszystkim a nie ochrona złodziei i kanciarzy tak jak jest teraz. myślę że gdybyśmy WSZYSCY przestali korzystać z lokalnie to jedyny sposób żeby coś zmienić. dlatego ja nie korzystam 🙂

oznacz moderatorów
Mix5577
#8 Zapaleniec#

w sumie czekam na tę opcję komentarzy na lokalnie i chyba całkowicie olali temat 🙂 toż to podstawowa rzecz i powinno to być już dawno zrobione

oznacz moderatorów
pavilion3
#7 Wielbiciel#

Tak, Allegrolokalnie to miejsce dla drobnych oszustów i złodziei.  Wystawiają tam trefne towary, których potem nie daje się w żaden sposób zwrócić i nikt nie bierze za nie odpowiedzialności, nie można też ocenić nie uczciwych sprzedawców. Mogą oni więc wielokrotnie oszukiwać kupujących bez konsekwencji. 

Mnie sprzedawca oszukał, że przyjmie w końcu swój popsuty produkt. Przesyłki nie odebrał, wróciła, musiałem zapłacić dwukrotność opłaty w obie strony. 

Na Allegrolokalnie również nie działa allegro smart z możliwością darmowego zwrotu, powodując jeszcze większe koszty i straty finansowe. 

To miejsce dla drobnych oszustów i złodziei. 

oznacz moderatorów
DikiD
#2 Obserwator#

Odradzam wszystkim, Otrzymałem dwa lew buty, sprzedawca udaje, że nie ma problem- chce wymienić na towar którego nie posiada. Żadnej pomocy z allegro poza cyrtami z regulaminu . To mój ostatni zakup z allegro lokalne. 

oznacz moderatorów
joshwaw
#7 Wielbiciel#

Również odradzam Allegro Lokalnie. Na moje 4 zakupy na przestrzeni trzy okazały się fikcją, lewe konta kupione od innych użytkowników, na których są prowadzone fikcyjne sprzedaże. Po wpłacie brak kontaktu, brak towaru, później tracisz 4 tygodnie na odzyskanie pieniędzy z Allegro Protect. Tracisz czas oraz nerwy, nie dostaniesz tego za co płacisz. Serwis Allegro Lokalnie stał się jakimś miejscem masowych oszustw i szwindli i absolutnie Allegro nie daje sobie z tym rady, tłumacząc, że nie mają wpływu na to, kto u nich wystawia towar, co jest bzdurą. Nie kupuj na Allegro Lokalnie. 

oznacz moderatorów