anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wykonać zwrot zamówienia?

MAMY ROZWIĄZANIE!
aleksandra080590
#7 Wielbiciel#

Witam kupilam kule dla syna okazały się za duże co mam zrobić teraz żeby je zwrócić pierwszy raz mam taką sytuację 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@aleksandra080590 jeśli zakup od firmy to masz 14 dni na zwrot od odebrania paczki:

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, poinformuj o tym sprzedającego:

  1. Przejdź do zakładki Moje zakupy.
  2. Przy wybranym zamówieniu kliknij [Szczegóły zakupu].
  3. Wybierz [Zwróć część lub całość zakupu], aby przejść do formularza zwrotu.
  4. Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.
  5. Wypełnij formularz i kliknij [Zwracam produkty]. Sprzedający otrzyma wtedy mejla.

Jak od osoby prywatnej trzeba napisać i się dogadać bo zwrot nie jest obowiązkowy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
aleksandra080590
#7 Wielbiciel#

Oj ale jak wybrałam wysyłkę własną to czy mogę ją wysłać pocztą polską 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@aleksandra080590 jak nie masz smarta, to wybór zależy od Ciebie jak zwrócisz, koszt odesłania jest po Twojej stronie ( sprzedawca odda to co w płacone za towar i najniższy koszt dostawy z oferty dla danego towaru )

Możesz nadać jak Ci wygodnie byle na adres zwrotów firmy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
aleksandra080590
#7 Wielbiciel#

No właśnie miałam I mam smarta ale już wysłałam na własny koszt 😕 19zl w plecy 😕

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@aleksandra080590 ale do zadziała ja zakup był w smarcie, wtedy można odesłać za darmo o ile się to wybierze w formularzu, jak zakup / dostawa nie była objęta smartem to zwrot wtedy nie będzie darmowy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@aleksandra080590 

 

  1. Wejdź w zakładkę Moje zakupy, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

 

  1. Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.

Jeśli nie masz darmowego zwrotu, pokrywasz koszt odesłania, a sprzedawca musi Ci oddać całą wpłatę.

oznacz moderatorów