anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zapłać za kilka przedmiotów u tego samego sprzedawcy ? Brak opcji ;/

kuba1550
#12 Orędownik#

Kupuję u tego samego sprzedawcy 10 pudełek. Jedno pudełko jest o gabarycie C i tylko jedno zmieści się w paczkomacie. Jedno pudełko kosztuje 40zł co daje mi darmową dostawę do paczkomatu. Kupiłem 10 pudełek czyli złożyłem 10 osobnych zamówień aby mieć darmową dostawę dla każdego zamówienia. W zakładce Kupione chcę opłacić 10 zamówień za jednym razem to allegro automatycznie zsumowuje mi i skleja 10 zamówień w jedno. Przez co tracę możliwość skorzystania z darmowej wysyłki do paczkomatu. Koszt wysyłki allegro już zsumowuje i nalicza około 300zł za samą wysyłkę. Zamówienia nie da się już rozdzielić aby zapłacić każdego zamówienia osobno. Jedyny sposób to anulowanie zamówienia i wystawienie przez sprzedawcę jeszcze raz wszystkie przedmioty i ponowny zakup. 😂 BŁĄD na Allegro. Nie ma możliwości płacenia za kilka przedmiotów. Nikt w Allegro nie przewidział że ktoś najpierw kupuje 10 przedmiotów, a później będzie chciał opłacić wszystkie zamówienia razem zamiast logować się 10 razy do banku po każdej zakupionej rzeczy 😎

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@kuba1550 kliknij zaznacz, pojawią się okienka, pozaznaczaj a potem na dole zapłać 🙂

zazn.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Tak robię ale allegro zsumowuje i skleja zamówienie w jedno. Wtedy traci się wysyłkę do paczkomatu.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kuba1550 to musisz anulować, odstąpić i każdy kupować i opłacać oddzielnie, tak w kółko 10 razy żeby mieć w smarcie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

No właśnie a powinna być opcja że zaznaczam nawet różne zamówienia i opłacam tak jak wybrałem przy zakupie. Allegro głupio skleja zamówienie w jedno.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No więc zaznacz część towarów, nie wszystkie - kup na 2-3 razy.

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Jak zaznaczyłem 10 przedmiotów u tego samego sprzedawcy to już po ptokach. Nie da się rozdzielić zamówienia. Darmowa wysyłka znikła. Mogę teraz jedynie wybrać czy chcę wysyłkę wszystkiego do paczkomatu za kwotę 242zł czy wysyłkę kurierem za kwotę 360zł 🤣

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kuba1550 jak zakup od firmy anuluj lub zwróć wszystko i kupuj po jednej i płać od razu potem drugi raz i tak 10 razy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kuba1550 W takim razie wyślij odstąpienie od umowy przed wysyłką, potem kup ponownie w kilku partiach, abyś miał Smart. Sprawdzaj to wkładając do koszyka.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kuba1550 dziękuję za zwrócenie na to uwagi, przekazałam Twoją sugestię do działu zajmującego się tą Zakładką. Wasze uwagi są dla nas bardzo cenne, wygląd tej zakładki był już doskonalony, ponieważ otrzymywaliśmy zgłoszenia, że przycisk "zaznacz" jest w nieintuicyjnym miejscu, dlatego cieszę się, że do nas napisałeś! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kuba1550 Na stronie kupionych przedmiotów kliknij na samej górze ZAZNACZ, potem po lewej zaznacz przedmioty i na samym dole kliknij Zapłać.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Allegro próbuje zwiększyć u ludzi IQ ale im nie wychodzi 😂

oznacz moderatorów