anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę przywrócić zakupy w zakładce Moje zakupy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MRogulska3110
#7 Wielbiciel#

Wczoraj ( 1.03.2021 ) z listy opłaconego zamówień od [edycja] użyłam funkcji ukryj i teraz nie mogę tego przywrócić do listy zakupów. Jak zobaczyc ukryte zakupy?

W jaki sposób mogę to przywrócić do listy??? 

oznacz moderatorów
20 831 ODPOWIEDZI 20 831
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jurek422 Bardzo proszę, gotowe. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mietek0712
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not  pomożecie mi przywrócić ukryte zakupy ? Podejrzewam że był to dzień 7 albo 8 grudnia 2022 . Bluza nike z kapturem:) dziękuję 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mietek0712 Cześć. 🙂 Jasne, przywrócone 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
malgosiapo
#7 Wielbiciel#

Czy moge prodic o przywrócenie ukrytego zakupu?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malgosiapo proszę 🙂 Zakup jest ponownie widoczny w zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Jarek1278
#1 Nowicjusz#

Witajcie , jak znależć ukryte zakupy ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jarek1278 Cześć. 🙂 Przywróciłam dla Ciebie zakupy z grudnia. Jeśli chcesz odkryć inne zakupy, to daj znać, o które chodzi 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Mario-D12
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

@_HolaOla_ proszę o przywrócenie ukrytych zakupów - niestety moje konto podło ofiarą oszustwa internetowego. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Mario-D12
#8 Zapaleniec#

Może inny moderator mi pomoże? Przy oszustwie internetowym liczy się czas...

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not 

Sprawę na pewno zgłoszę na policję, więc fajnie byłoby powiedzieć, że przedstawiciele Allegro zadziałali szybko... i że udało się odzyskać pieniądze.

Po raz drugi przekonałem się, że podpinanie karty do jakiegokolwiek serwisu nie jest bezpieczne.

oznacz moderatorów
Mario-D12
#8 Zapaleniec#

Już kilku użytkowników się odezwało i anulowało transakcje... a z Allegro cisza.. czyli jak coś się dzieje, to jak zwykle radź sobie sam?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mario-D12 Twoje zakupy są już przywrócone. Przykro mi, że musiałeś czekać, ale nie pracujemy w nocy. Czy możesz powiedzieć coś więcej o oszustwie? Czy możemy Ci jeszcze jakoś pomóc?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Mario-D12
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, że Państwo nie pracujecie w nocy. Myślę, że Allegro powinno pomyśleć nad rozszerzeniem godzin pracy, bo z rozmowy z jednym ze sprzedających dowiedziałem się, że w ostatnim czasie było dużo takich sytuacji. 

Nie wiem w jaki sposób, ale ktoś włamał się na moje konto Allegro 😞 najpierw zmienił adres e-mail (o dziwo na telefonie nie pojawił mi się mail z poczty), potem dodał inny adres do wysyłki (zapewne fałszywe) i zaczął robić zakupy moją kartą kredytową.

Mam nauczkę na przyszłość i na pewno już nie dodam karty w żadnym serwisie internetowym. Już zmieniłem hasła. 

Jeszcze został jeden sprzedający, z którym nie ma kontaktu i jest status zamówienia "w przygotowaniu".

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mario-D12 Zgłoszę tę sprawę i konto zostanie jeszcze raz zabezpieczone przez nas.

Dodatkowo zachęcam Cię do włączenia na swoim koncie logowania dwuskładnikowego: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/logowanie-i-haslo/czym-jest-dwustopniowe-logowanie-i-dlaczeg... 

Zmień proszę również hasło do swojej skrzynki mejlowej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Mario-D12
#8 Zapaleniec#

Już wlaczylem logowanie dwuskładnikowe, hasło na poczcie też zmieniłem.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mario-D12 Rekomendujemy posiadanie różnych haseł do poszczególnych serwisów a w szczególności odrębnych haseł do skrzynek mejlowych i powiązanych z nimi kont w innych serwisach (jak np. do konta Allegro). Przeskanuj proszę komputer aktualnym oprogramowaniem antywirusowym. Jeśli korzystasz z wielu komputerów, zadbaj o bezpieczeństwo każdego z nich.

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Mario-D12
#8 Zapaleniec#

Tak, od dawna mam różne hasła, a teraz dołożyłem do tego jeszcze logowanie dwuskładnikowe.

oznacz moderatorów
Solaris1984
#1 Nowicjusz#

Witam, padłem dzisiaj ofiarą oszystwa. Ktoś wlamal sie na moje konto allegro i rozpoczal zakupy płacac kartą kredytową połączoną z kontem. Dwie transakcje "przeszły". Oczywiście od razu rozpocząłem proces zastrzeżenia karty i juz jest zastrzeżona, ale w trakcie rozmowy z bankiem otrzymywałem prośśby zatwierdzenia transakcji po kupnie jakichś droższych rzeczy. 

Udało mi sie przywrócic dostep do konta, jednak nie widze żadnych zakupów, prawdopobodnie zostały ukryte. 

Czy możecie prosze sprawdzić i przywrócic ukryte transakcje z dzisiaj? 

Całą sprawa dotyczy dzisiejszego dnia 14.12.2021.

pozdraiwam, 

 

lukasz [edycja]

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Solaris1984 Przywróciłam już ukryte zakupy do Twojej zakładki Kupione, a jeśli nasz zespół potwierdzi włamanie na konto, na pewno otrzymasz od nas wiadomość mailową w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
rataj861
#7 Wielbiciel#

Witam czy mógłbym prosić o przywrocenie 3 ostatnich ukrytych zakupów?

oznacz moderatorów
marcin11102
#1 Nowicjusz#

Bardzo proszę o przywrócenie ukrytych zakupów 

oznacz moderatorów