anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwócić przedmiot kupiony na Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:101175427
#7 Wielbiciel#

Skontaktowałam się ze sprzedawca, który powiedzial, że zwrot najprościej zrobić za Waszym pośrednictwem. W zakładce zwroty dostalam wiadomość, że moj zakup nie podlega. Dlaczego? Robie zwrot po raz pierwszy i bardzo bym prosiła o instrukcje. Otrzymalam przesyłkę przez Inpost

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:101175427 Tu masz instrukcję nadania zwrotu paczkomatem; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/jak-skorzystac-z-darmowego-zwrot...

  1. W zakładce Moje zakupy znajdź przedmiot, który chcesz zwrócić i kliknij [Szczegóły zakupu].
  2. Następnie w części Zwrot towaru kliknij [Zwróć część lub całość zakupu]. Uzupełnij niezbędne dane i kliknij [Zwracam produkty].
  3. Jako sposób wysyłki wybierz Allegro InPost i kliknij [Wygeneruj kod zwrotu] – kod będzie Ci potrzebny do zwrócenia przesyłki, a otrzymasz go w wiadomości SMS. Dla jednego zamówienia możesz wygenerować tylko jeden kod zwrotu (za wyjątkiem zamówień, które przyszły do Ciebie w więcej niż jednej przesyłce). Sprzedający dostanie informację, że zwracasz towar wybraną przez siebie metodą dostawy.
  4. Przygotuj przesyłkę. Adres zwrotu nie będzie Ci potrzebny. Wystarczy, że na zwracanej przesyłce umieścisz kod zwrotu, który otrzymasz w wiadomości SMS.

Tak prawidłowo nadasz przesyłkę zwrotną wybraną metodą dostawy

Jeśli zwracasz paczkę:

  • Allegro Paczkomaty InPost: umieść kod zwrotu na paczce i udaj się do dowolnego paczkomatu. Na ekranie paczkomatu wybierz Nadaj paczkę, a następnie Mam specjalny kod. Paczkomat automatycznie otworzy skrytkę. Umieść w niej paczkę i zamknij skrytkę. Możesz też udać się z paczką do Punktu Obsługi Klienta InPost.
oznacz moderatorów