anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem klientem Allegro. Nie mogę znaleźć, a więc i wybrać paczkomatu nr WKO01N Aleja Krakowska 81A

MAMY ROZWIĄZANIE!
spinn82
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie.
Wybrałem produkt, kliknąłem kup, przechodzę do wybrania metody dostawy, klikam paczkomaty inpost i nie ma do wyboru paczkomatu nr WKO01N, Aleja Krakowska 81A, Wólka Kosowska, Na stacji paliw Circle K.
Paczkomat istnieje zarówno na mapie, jak i w rzeczywistości, bo tankuję na tej stacji, stąd wiem.

Nie wiem gdzie to zgłosić, nie mogę znaleźć żadnego nr tel, więc zgłaszam tutaj i proszę o zaktualizowanie mapy paczkomatów.

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
ares_
#14 Krzewiciel#

Oznacz @InPost w wiadomości, może pomogą.

oznacz moderatorów
spinn82
#7 Wielbiciel#

Przecież to jest wina @Allegro a nie @InPost  .
Allegro ma nieaktualną mapę paczkomatów, na której nie ma jednostki, która istnieje i działa.
Chciałem oznaczyć @Allegro ale ich się nie da oznaczyć.
Brakujący paczkomat to ten:
https://inpost.pl/paczkomat-wolka-kosowska-wko01n-aleja-krakowska-paczkomaty-mazowieckie

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

to jest allegro @nat_not @msniezek  @cloudcloud 

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

Dane są pobierane bezpośrednio ze strony InPostu. Allegro nie ma swojej mapy którą sami aktualizują. 

Wszedłem z ciekawości na swój sklep internetowy i też nie mogę znaleźć tego paczkomatu przy składaniu zamówienia.

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

miałem na myśli że jak chcesz oznaczyć allegro to oznaczasz trojkę naszych kochanych moderatorów 🙂

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@spinn82 Czasem niektóre paczkomaty są wyłączone ( np prace serwisowe)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

Niby pisze że czynny

Czynny

Paczkomat WKO01N

pulkownik66_0-1603109727341.png

 

Aleja Krakowska 81A, Wólka Kosowska
Na stacji paliw Circle K

 
oznacz moderatorów
spinn82
#7 Wielbiciel#

Ale Wam panowie to jestem wdzięczny nawet za samo zainteresowanie tą sprawą.
Jak przełączałem kartę w przeglądarce, to wyświetlił się monit z pytaniem "Czy znalazłem pomoc, które szukałem?" więc w końcu było gdzie wylać swoje żale.
Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i dodadzą ten paczkomat.
Na razie wrażenia są delikatnie pozytywne.

oznacz moderatorów
Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@spinn82   prawdopodobnie mają prace serwisowe. U nas co na jakiś czas zdarza się że klient wybrał paczkomat, widnieje się w zamówieniu na Allegro, ale nie możemy do tego paczkomatu nadać. Bo od chwili wybrania paczkomatu do chwili generowania etykiety paczkomat został zablokowany do nadania. Kiedyś na przykład trwała wymiana paczkomatu na większy, no i rzeczywiście nadanie do niego przez jakieś parę dni było zablokowane.

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@spinn82 
Przepraszamy za niedogodności. Paczkomat WKO01N z przyczyn technicznych jest obecnie niedostępny. Podejmujemy działania w celu przywrócenia maszynie pełnej sprawności.

oznacz moderatorów
zynio11
#7 Wielbiciel#

Witam.

Nie chcę zakładać kolejnego tematu. Może tu, się uda znaleźć informacje.

Otóż, chciałbym się dowiedzieć, czy paczkomat MSZ01M, oraz MSZ01A to są w naprawie?

Obu nie mogę znaleźć.

Greg

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@zynio11 

 

Informujemy, że wskazane Paczkomaty: MSZ01M oraz MSZ01A  zostały wyłączone na czas przeprowadzenia relokacji. Oba Paczkomaty zostaną relokowane w obrębie tej samej lokalizacji.

Ponowne uruchomienie paczkomatów odbędzie się po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych testów. 

Przepraszamy za powstałe utrudnienia. 

oznacz moderatorów
MLadyJean
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

mam podobny problem z paczkomatem WAW296M przy Jana Olbrachta 62 w Warszawie - również nie mogę dziś skierować do niego zamówienia, zamawiam do niego codziennie.

@InPost Pomożecie?  

Pozdrawiam,

Magda

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@MLadyJean 

Dzień dobry,

Paczkomat WAW296M został przewrócony podczas ostatniej wichury. W związku z zaistniałą sytuacją, do czasu sprawdzenia prawidłowego funkcjonowania maszyny, Paczkomat WAW296M został wyłączony. Oznacza to, że Paczkomat przez najbliższy czas nie będzie widoczny jako możliwy do wybrania podczas składania zamówienia. Do czasu weryfikacji działania Paczkomatu przesyłki można zamawiać do pobliskich maszyn. Najbliżej zlokalizowany Paczkomat to WAW290M. 

Przepraszamy za powstałe utrudnienia. 

oznacz moderatorów
-franciszek-
#7 Wielbiciel#

Czemu paczkomat  WAW10H zniknął z z mapki paczkomatów na Allegro ?

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@-franciszek-  Paczkomat WAW10H został tymczasowo wyłączony z użytkowania z uwagi na przeprowadzane prace serwisowe. Gdy Paczkomat zacznie pojawiać się na liście dostępnych maszyn, oznaczać będzie, że korzystanie z niego jest już ponownie możliwe.

W imieniu firmy przepraszamy za utrudnienia.

oznacz moderatorów
pieterek2191
#7 Wielbiciel#

@InPost  Paczkomat WND01M jest niewidoczny podczas wybierania na allegro w dostawie do paczkomatu. Czy jest on czynny?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pieterek2191 Według informacji na stronie InPost  (https://inpost.pl/paczkomat-wandalin-wnd01m-wandalin-paczkomaty-lubelskie) ten Paczkomat powinien być czynny.

Być może jest to chwilowa przerwa, spróbuj ponownie wybrać ten Paczkomat później. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
MLadyJean
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za informację!

oznacz moderatorów