anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy przelew tradycyjny dotrze do sprzedającego?

halszka1-h1
#7 Wielbiciel#

Gdzie jest moja wpłata 29.11.21 została wysłana przelewem tradycyjnym h-1h

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

A skąd mamy wiedzieć, taki przelew trwa ok 4 dni, pytałeś sprzedającego?

oznacz moderatorów

halszka1-h1
#7 Wielbiciel#

Przez wiele lat wpłacam  zawsze, docierało na drugi dzień w tej samej Ajencji. Inne opłaty doszły 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@halszka1-h1 Taki przelew dochodzi po około 3 dniach. To, że wcześniej dochodził wcześniej nie oznacza, że tam musi być i tym razem.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

U mnie nigdy nie było sytuacji, aby TRADYCYJNY szedł dłużej jak pół dnia, serio, ale muszę spełnić warunek - wpłacić maksymalnie do godz. 9 rano, wtedy u SPRZEDAWCÓW albo w PayU zawsze jest już w godz. 18:30>20. Nie było jeszcze takiej sceny aby szło dłużej a wpłaty z poczty tradycyjnej robię. Czasami w innej poczcie było jeszcze szybciej, nie wiem od czego to dokładnie zależy, bywały chwile że wpłacałam przed godz. 11:30 i na kontach u ludzi pojawiało się około godz. 15:30, pod tym względem poczta naprawdę się zmieniła. Jeśli natomiast wpłacam później (czyli po godz. 12) to przelew jest dopiero rano w godz. 7:30-9:00 na miejscu no ale nie kilka dni. Bratu wysyłałam przez pocztę na zagraniczne konto (z Warszawy do Madrytu, on tam mieszka i tam prowadzony jest jego rachunek). Wpłacałam rano w PLN około godz. 9 a przelew dotarł do niego dnia następnego około godz. 11 i był już w EURO przeliczony według naszego kursu z NBP. Te przelewy niezawsze idą te 3,4,5 dnia jak powiadają ale od czego to zależy to naprawdę nie wiem. Dziś dokonałam wpłaty o 8 rano za buciory, daję sobie lewicę u łokcia upitolić że o godz. 20 przelew będzie już na koncie sprzedającego. Wrzucę potem screena.

oznacz moderatorów