anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kilku roznych sprzedawcow -te same opinie o produkcie

KOLUMB30
#7 Wielbiciel#

Dlaczego Kilku rożnych sprzedawców z rożnych części polski ma identyczne opinie o produkcie z komentarzami do tego samego produktu nowego lub używanego ?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

DECO-MASTER
#12 Orędownik#

@LEW433 Oj, tak. Zgadzam się. Drogi zaorane. To prawda. Nie ma to jak dobre błotko pod stopami 😒. Frajda dla obu stron.

oznacz moderatorów

mr_oma
Moderator
Moderator

@Farbasek123, nie musisz się bać - od tego jest Program Ochrony Kupujących. Wystawiając opinię na Allegro oceniasz osobno sprzedającego oraz produkt. Opinie o produkcie są ocenami konkretnych przedmiotów przez ich właścicieli.

   Maja
   Moderator


   _____________
   Jeśli zdanie kogoś innego trafia w Twój punkt widzenia,
   nie czekaj i przyznaj tej osobie W punkt!
oznacz moderatorów

A3dam
#12 Orędownik#

@mr_oma 
Wystawiając opinię na Allegro oceniasz osobno sprzedającego oraz produkt.

Jak wskazują podane przykłady - to jest Utopia. Kupujący bardzo często w opinii o produkcie wpisują uwagi pod adresem Sprzedawcy, a w ocenie sprzedawcy powszechne jest ocenianie produktu.

Opinie o produkcie są ocenami konkretnych przedmiotów przez ich właścicieli.

Być może taki był pomysł. Jednak rzeczywistość na Allegro jest taka, że opinie o produkcie są tym co Kupujący wpisał na temat pozycji katalogu podłączonej do oferty w której dokonał zakupu lub na temat jego sprzedawcy).

Dość powszechnym zjawiskiem jest, że opinię dostaje produkt którego kupujący nigdy nie miał w posiadaniu bo wziął udział w transakcji, w której ów produkt został połączony z ofertą innej rzeczy: np. zamiennika lub (o zgrozo) podróbki.

oznacz moderatorów

mikeza
#17 Koryfeusz#

@A3dam wielokrotnie zwracałem uwagę na ten problem, wklejałem nawet konkretne przykłady przekłamań przy połączonych produktach i wypaczonych w ten sposób ocenach tych produktów. niestety allegro nie widzi w tym problemu, więc dałem sobie spokój.

Niestety proceder przekłamywania ocen jest świetnie wykorzystywany przez sprzedawców proponujących produkty gorszej jakości, które są podpinane pod lepsze i korzystają z opinii tych lepszych. Ten proceder jest widoczny praktycznie wszędzie. Odnoszę wrażenie, że portal ostatnimi czasy staje się bardzo łagodny dla wszelkiej maści cwaniaczków i kombinatorów skazując na pewien handlowy niebyt osoby uczciwe i starające się w sposób profesjonalny i pełny przedstawiać swoje oferty i produkty. Szkoda, że taką drogę wybrało allegro.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów