anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod rabatowy a anulowana sprzedaż

Nathanel_
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

kupiłem przedmiot, płacąc częściowo kodem rabatowym allegro (który miałem z punktów Benefit). Sprzedający po kilku dniach napisał mi wiadomość, że niestety nie mają jednak tego przedmiotu na stanie i czy anulować sprzedaż. Co stanie się z moim kodem rabatowym? Czy będę go mógł znowu użyć?

Pozdrawiam,

Nathanel_

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Nie wiem, czy o taki kod Ci chodzi;

Jeżeli Sprzedający zwróci wpłatę za zakupy poprzez Allegro Finanse (zobaczysz to na Liście moich wpłat), kupon odświeży się w zakładce Kupony i będzie dostępny do ponownego wykorzystania.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/promocje-monety-i-kupony/kupony-rabatowe-od-allegro-najczesc...

oznacz moderatorów

Nathanel_
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

Czytałem to, niestety, to nie taki kod. To kod który kupiłem w systemie Benefit za punkty w tymże systemie. Nie jest to kupon podłączony do konta na Allegro tylko jednorazowy kod, który wpisuje się przed płaceniem.

Czy jeśli kod nie uaktywni się z powrotem po anulowaniu zamówienia, to czy mam jakąś możliwość dochodzić od sprzedawcy zwrotu kwoty równej rabatowi z kodu, który przez niego straciłem?

Pozdrawiam,

Nathanel_

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Nathanel_
#7 Wielbiciel#

Dzięki, rozwiązali problem.

oznacz moderatorów

Marmolada86
#7 Wielbiciel#

Mam właśnie taką samą sytuację, mogłeś wykorzystać ten sam nr. Kodu? Jak długo czekałeś na zwrot?

oznacz moderatorów