anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat "Zostałeś zablokowany" [20.01.2023]

silbeer
#1 Nowicjusz#

Proszę o odblokowanie allegro, miałem otwarte 2 karty serwisu, przeglądałem aukcje  i dodawałem niektóre do obserwowanych i nagle zostałem zablokowany ? , proszę o szybką reakcję , dziękuję

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

gsyART
#11 Animator#

brat też dostał bana  a ja miałem szczęście i tylko:

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.
Zauważyliśmy nietypowe działanie Twojej sieci lub przeglądarki. Potrzebujemy upewnić się, że jesteś człowiekiem.
oznacz moderatorów

euro15105
#1 Nowicjusz#

Dostałem ten sam komunikat wysłałem wiadomość do allegro około 10 minut temu z opisem problemu i moja strona została odblokowana po około 5 minutach

 

oznacz moderatorów

fanpack28
#2 Obserwator#

jaki opisałes problem

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Powoli klikajcie w klawiaturę 🤣 nowe narzędzie allegro CAPTCHA zaczęło imprezę weekendową i wymknęło się spod kontroli

 

oznacz moderatorów

saki22
#1 Nowicjusz#

Pojawiła się informacja że za szybko klinanie i konto zostało tymczasowo zablokowane .

Można się dowiedzieć o co chodzi ?

oznacz moderatorów

Lukpolznicze
#8 Zapaleniec#

Hej , Otrzymałem taką wiadomość . Co zrobić aby odblokowali konto ?

 

Zostałeś zablokowany.
Dlaczego zostałeś zablokowany? Coś w zachowaniu twojej przeglądarki zwróciło naszą uwagę. Powody mogą być różne:
  •  przeglądasz strony i klikasz dużo szybciej niż przeciętny człowiek
  •  coś uniemożliwia działanie Javascript na twoim komputerze
  •  w tej samej sieci (IP 31.0.181.11) operuje robot
Jeśli coś nie działa prawidłowo wyślij nam wiadomość.

ID: 92a144ee-1f32-22e4-2d92-c3de032e6edd

oznacz moderatorów

damianero
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Po wejściu na allegro.pl otrzymuje strone z napisem w centralnym polu :”Zostałeś zablokowany.” i nie ma nawet możliwości zalogowania. 

Mamy w sieci ok 20 urządzeń z których korzysta w zależności od dnia kilka osób na raz, także na powiązanym ip będzie większy ruch. Szczególnie, że większość zakupów robimy przez wasz portal.

Prosimy o odblokowanie, I jednoczenie nie rozumiemy powodu skoro przerzucając się na inne IP macie dokładnie to samo obłożenie a wszystko działa.

 

 

oznacz moderatorów