anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koronawirus a odbiór w Żabce przedmiotów kupionych na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
gregc3
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

w listopadzie kupiłem przedmioty na Allegro i zaznaczyłem opcję odbiór w Żabce i wg maili tam też się teraz znajdują. O ile wiem, mam 7 dni na odbiór tych paczek, potem wracają do Sprzedającego. W międzyczasie zmierzono mi pozytywny wynik testu na koronwirusa i teraz przebywam w izolacji domowej do 9 grudnia. Nie ma szansy, żebym się wyrobił przed upływem rzeczonych 7 dni. Czy jest jakiś sposób, żeby Żabka przytrzymała mi te przedmioty ponad regulaminowe 7 dni, żeby uniknąć ponowengo zamawiania ich od Sprzedających?  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
pinsplash
#21 Demiurg#

@gregc3 żabka chyba nie, ale spróbuj przekierować na pocztę ( to jest usługa PP )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

gregc3 a niem masz kogoś znajomego kto mógłby za Ciebie to zrobić , wystarczy ,że podasz mu nazwisko i kod do odbioru .

oznacz moderatorów
gregc3
#7 Wielbiciel#

W tym kłopot, że nie. Tylko ja mogę te paczki odebrać.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@gregc3 Jeżeli nie możesz odebrać i nikt Ci nie pomoże, nie odbieraj. Paczka wróci do sprzedawcy, a Ty zrób zwrot w zakładce Moje zakupy. Sprzedający odda Ci pieniądze. Wyzdrowiejesz - kupisz ponownie. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Poproś Policję jak przyjadą cię sprawdzić , załatwią.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

LEW433 zawsze to jakiś pomysł , wręcz warto spróbować 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gregc3 Przykro mi, że znalazłeś się w takiej sytuacji. Wszystkie porady, które tutaj uzyskałeś, mogą znaleźć swoje zastosowanie - warto spróbować.

Od siebie dodam, że możesz skorzystać z różnych możliwości pomocy - zostały one opisane tutaj: https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomoc. Wybierz swoje województwo, następnie możesz rozwinąć filtry i wpisać swoje miasto. Otrzymasz informacje do których ośrodków możesz się zgłosić z prośbą o pomoc. 

Życzę Ci dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów