anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś ciagle wykupuje wszystkie przedmioty i nie płaci

MAMY ROZWIĄZANIE!
GameSell_Sklep
#7 Wielbiciel#

Witam. Od kilku dni na Allegro Lokalnie spotykam się z pewnym problemem, przez który nie mogę zarobić. Ktoś notorycznie zamyka moje aukcje wykupując wszystkie przedmioty bez płacenia. Przeniosłem się na Allegro z Allegro Lokalnie, ponieważ tam istnieje możliwość automatycznego wznowienia aukcji z początkową liczbą przedmiotów. Niestety, Allegro nabiło mi 3800 zł prowizji (w ciągu tygodnia wszystko wróciło do normy, sprawę rozwiązaliśmy). Wróciłem ostatnio na Allegro Lokalnie, a moja nowa aukcja została zamknięta zaraz po uruchomienia. Następna też (z innego konta). Proszę o pomoc Państwa użytkowników forum oraz administrację Allegro

Z góry dziękuję 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mikeza
#20 Guru#

@GameSell_Sklep  użytkownicy raczej nie mają jak pomóc, pisz w tej sprawie bezpośrednio do allegro poprzez formularz kontaktowy. Może uda się zablokować delikwenta.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
sebastian113
#10 Popularyzator#

Konkurencja , albo ktoś sobie głupią zabawę robi.
miałem to samo , jakiś pajac ciągle licytował i dawał tak wysokie ceny że zaburzał normalną licytacje , u mnie pomogło napisane do allegro podanie znanych mi nicków , co się okazało koleś miał 12 kont 🙂 Allegro wszystko zblokowało i się skończyło , może u Ciebie będzie tak samo.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
GameSell_Sklep
#7 Wielbiciel#

Niestety już było kilka poblokowane, ale zrobili nowe.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@GameSell_Sklep zgłosiłeś nam to sprawę przez formularz? Jeśli nie, to napisz tu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów