anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto odpowiada za błędne powiązanie produktu z katalogiem Allegro?

M_Ichi
#2 Obserwator#

Dzień dobry... jak w temacie. Kto odpowiada za dobór części w ofercie i katalogu Allegro?

Kupiłem część do auta. Po miesiącu chciałem wymienić uszczelniacz i po rozbabraniu auta okazało się, że simmering nie pasuje. Błędnie powiązany produkt z marką i modelem auta. Sprzedawca odsyła mnie z pretensjami do do Allegro bo "my nie dobieraliśmy tej części, pasuje ona według katalogu Allegro". To raptem tylko 30zł ale wkurza mnie fakt stosowania takiej spychologii stosowanej przez sklepy. Kto w końcu odpowiada za dobór części? Sprzedawca czy pośrednik czyli Allegro? Termin zwrotu minął...A jakbym kupił manel za 1000zł? Czy też musiałbym połozyć część na półkę czy ugotować na niej zupę?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@M_Ichi Cześć. Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Jeśli oferta została źle połączona z Katalogiem, to Sprzedający powinien zgłosić nam błąd w produkcie. Jaki model znajdował się w sekcji "Pasuje do" i o którą ofertę chodzi?

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/sekcja-pasuje-do-w-formularzu... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

M_Ichi
#2 Obserwator#

Dziękuję za odzew;-)

Część to uszczelniacz wałka rozrządu do Volvo 940 z silnikiem B230FK. Ten simmering nie pasuje do żadnego Volvo 200/700/900 z silnikami B200 i B230.https://allegro.pl/oferta/uszczelniacz-walka-roz-corteco-12001192b-gratis-10946349830?snapshot=MjAyM...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@M_Ichi Czy mogę Cię prosić o informację, o których modelach mówisz? Prześlę tę sprawę do weryfikacji. 

ko_alka_0-1657642949057.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

M_Ichi
#2 Obserwator#

Zwracam honor... i sprawy nie było. Jest opis Volvo 940 ale z silnikiem B234.

Przepraszam za zamieszanie:-)

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka

Wy myślicie że przy tej ilości aut i modeli sprzedawcy nie mają nic innego do roboty tylko poprawiać Wasz katalog, podają kod producenta czy Ean a reszta należy do Was 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów