anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam przedmiot, który moim zdaniem jest niezgodny z opisem, co zrobić?

natalia725068533
#1 Nowicjusz#

Zakupiłam olejowy ekstrakt z karotki olejek nie posiada karotki jest to olejek z dodatkiem wody a karotki to tyle aby może tylko odrobinę koloru było uważam że sprzedający oszukuje ponieważ towar jest nie zgodny z opisem

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@natalia725068533 zareklamuj sprzedawcy, skoro jest nie zgodny z ofertą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@natalia725068533 Złóż reklamację z tytułu rękojmi i najlepiej zrób to przez dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Dobrze rozumiem, ze chodzi o coś co się nazywa olejowy ekstrakt z karotki na bazie maceratu? Jeśli tak to mylisz pojęcia. To jest tylko na bazie a nie sam macerat. Sam macerat to zabarwił by Cię na marchewkęxD. Jak chciałaś mocno pomarańczowy to trzeba szukać maceratu w sklepach z półproduktami albo samej zrobić, nic trudnego. Tylko wtedy to już będzie typowy olej za to taki jaki sama wybierzesz. Trzeba było spytać o skład. Jeśli macerat jest na pierwszym miejscu w składzie to musi go być co najmniej 51%, im dalej tym mniej...

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Jeszcze zależy co było w opisie, bo jak sprzedawca napisał ile jest w rzeczywistości karotki w ekstrakcie to jednak jest zgodny z opisem

oznacz moderatorów