anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem radio samochodowe do VW Touran . Gwarancja rok ale przez 7 parę  miesiące nie dziala a zgło

Client:93215075
#7 Wielbiciel#

Kupiłem radio samochodowe do VW Touran .

Gwarancja rok ale przez 7 parę  miesiące nie dziala a zgłosić problem możno w cziongu 180 dni 

Co ia mam zrobić w takiej situacie ??? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:93215075 Gwarancja jest producenta a ty zgłaszaj reklamację z tytułu rękojmi i wówczas sprzedajacy za to odpowiada, reklamację możesz złożyć w każdy możliwy sposób, mail, telefon, list itd, ale jak chcesz przez Allegro to napisz tu a pomogą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:93215075 180 dni jest na POK a to nie służy do reklamacji 😞

Jeśli jest wada złóż reklamację z tytułu rękojmi lub gwarancji ( mniej opłacalna tu musisz przeczytać warunki gwarancji ) 

Napisz maila do sprzedawcy że reklamujesz z tytułu rękojmi ( masz 2 lata, w pierwszym roku domniema się że waga istniała w produkcje powyżej roku to Ty musisz udowodnić że wada istniała w dniu zakupu )  i poczekaj na odpowiedź, jak będzie potrzebował to odeślij, sprzedawca ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji i po uznanej musi oddać za odesłanie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów