anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić zegarek zakupiony trzy dni temu przestać chodzić ?

Client:101764069
#1 Nowicjusz#

Kupiłem zegarek Festina trzy dni temu wszystko było ok do dziś zegarek przestał chodzić ot tak wczoraj chodził dziś już nie podkreślam że zegarek jest na gwarancji co robić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:101764069 Prosta sprawa - zgłosić reklamację sprzedającemu.
Być może padła bateria, być może zegarek uległ awarii…
Bateria to cześć eksploatacyjna wiec generalnie nie wiem czy podlega ona reklamacji. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@komis-bell Bateria dla zegarka to jak paliwo do samochodu jak braknie to trzeba zatankować a nie reklamować. Przed podjęciem decyzji o reklamacji warto sprawdzić na nowej baterii czy będzie chodził .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie grzebać, zgłaszasz i składasz reklamację z tytułu rękojmi, za towar odpowiada sprzedajacy.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:101764069 Zanim zaczniesz reklamować warto sprawdzić na nowej baterii > unikniesz stresów związanych z reklamacją, jak się okaże, że to bateria. Nie słuchaj "podpuchy".

A od zakładania dwóch takich samych wątków zegarek nie zacznie działać.

oznacz moderatorów

Client:101764069
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprawdź na nowej baterii jak to nie pomoże to składaj reklamację.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:101764069 Nie grzeb, skontaktuj się ze sprzedającym i wówczas podejmiesz decyzję czy reklamować z tytułu rękojmi, za towar odpowiada sprzedajacy. A nie jestt to drugi twój wątek dziś?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:101764069 Zanim zaczniesz reklamować warto sprawdzić na nowej baterii > unikniesz stresów związanych z reklamacją, jak się okaże, że to bateria. Nie słuchaj "podpuchy".

A od zakładania dwóch takich samych wątków zegarek nie zacznie działać.

oznacz moderatorów