anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupione lustro po rozpakowaniu ma pękniętą ramę . Przy odbiorze przesyłki paczka cała

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Dzień  dobry  zakupiłem lustro  w dniu  20  lutego  , wcześniej  jak  te lustro  chciałem  zakupić  15  lutego  nie  mogłem  bo  nie  miałem  jak  się  okazało tyle  pieniędzy  na  koncie  i  prosiłem  żeby  sprzedający  wystawił  drugi  raz   lustro  na  sprzedaż . Lustro  odebrałem wczoraj  gdzieś  po godz .  18  00  Lustro  było  bardzo ładnie zapakowane  oraz nie  było  żadnych  widocznych  uszkodzeń  na  paczce  . Po  odpakowaniu  okazało  się  się że  rama  lustra  jest  pęknięta  po  prawej stronie  przyjmując  że  mam lustro siebie  na przeciw  po  prawej mojej  stronie  a  lustra po  lewej  stronie .  Ogólnie  lustro  jest dość ładne ale te pęknięcie  te  lustro  szpeci  .  W opisie  nie  było  wspomniane  że  lustro  ma  pękniętą  ramę  oraz na  fotkach  nie  było  widać żadnego  pęknięcia.  Co mam  zrobić  ?  zgłosiłem dyskusje  z kupującym  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:103162646 Czekać na odpowiedź sprzedającego. Jak coś będzie dalej nie tak to poprosisz o pomoc Allegro. A może trzeba było najpierw zadzwonić do sprzedawcy ?

oznacz moderatorów
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Tak to  zrobię  ale  jeszcze  troszkę  poczekam na  wypowiedzieć  sprzedającego  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103162646 Cześć. Widzę, że założyłeś Dyskusję i obie strony chcą dojść do porozumienia. Sprzedający jednak potrzebuje zdjęć, na których będzie widoczne pęknięcie. Prześlij proszę zdjęcia w trwającej Dyskusji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję  wszystkim  za  pomoc  na  Allegro  Gadane  

oznacz moderatorów
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Witam jeszcze  raz  już  jakiś czas  temu  wysłałem  3  fotki  tam gdzie jest  pęknięcie dość dobrze  widoczne  .  

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Aby złagodzić Twój problem ja też wkleję tu fotkę .

MzEzMjA2YhskGDtZbklvDmdAbwMoEGFYMFh3SG4KfUo9VSsDLVc_HzUVYw0zRz0bMgpjGi0dLAosVTtbblYkCTUWLBNuVyAYIB5iUnRWKUxzTCtHdwF6QmhOKwwiH3VDJxtgDCICLh5xH3lacQN5WDg.jpg

oznacz moderatorów