anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupione

Szumacher846
#8 Zapaleniec#

Kupiłem buty ale w zakładce kupione nie mam nic na ten temat o co chodzi?

Za buty zostały wyslane pieniądze i doszły do sprzedającego

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

aleksiejuk94
#7 Wielbiciel#

jak masz maila potwierdzającego zamówienie to nic się nie dzieje. Takie błędy nawet mają sprzedawcy.

oznacz moderatorów

Szumacher846
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20200414-130238_Gmail.jpg

 mam tylko to od allegro nic

oznacz moderatorów

aleksiejuk94
#7 Wielbiciel#

czy na pewno transakcja była na allegro? czy na stronie, podobnej wyglądem do allegro? Sprawdzał Pan stan konta?

 

oznacz moderatorów

Szumacher846
#8 Zapaleniec#

Tak na pewno...  Z konta zeszlo 400 zl z przesyłką i dostalem odpowiedz od sprzedającego ze pieniądze dotarły i od tamtej pory nic ostatni mail 3 dni temu 

https://allegro.pl/oferta/nike-air-max-97-aq4126-400-r-41-kultowe-9104031783?fromVariant=9104043172#

oznacz moderatorów

aleksiejuk94
#7 Wielbiciel#
Kraj wyssyłki: HONG KONG, Holandia. Czyli 3 miesiące dostawa. A nawet może nigdy nie dojść.
 
oznacz moderatorów

Szumacher846
#8 Zapaleniec#

Pisze 14-20 dni

oznacz moderatorów

Szumacher846
#8 Zapaleniec#

To jak odzyskać pieniądze? Anulować wysyłkę? 

oznacz moderatorów

aleksiejuk94
#7 Wielbiciel#

jak jeszcze nie zostało wysłane to da się anulować zakup przez zakładkę moje zakupy ale jak nie ma tego w zakładce to pozostaje tylko kontakt z allegro https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To w końcu chcesz przywrócić transakcję do zakładki, czy odstąpić od umowy? Aby odstąpić już teraz wyślij sprzedawcy mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, podaj numer transakcji, nazwę towaru, swoje dane i numer konta do zwrotu wpłaty. Po odstąpieniu sprzedawca będzie miał obowiązek oddać całą wpłatę.

oznacz moderatorów

Szumacher846
#8 Zapaleniec#

Chce przywrócić ale jak mają nie przyjść wgl to wiesz

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Szumacher846 Przywróciłam Twoje zamówienie na listę w zakładce Kupione. Jeśli chcesz odstąpić od umowy, dokładną instrukcję jak to zrobić, napisał powyżej @xyz96.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Szumacher846
#8 Zapaleniec#

Dzięki 

oznacz moderatorów