@madaleine758 nie może skorzystać z reklamacji z tytułu niezgodności z umową. Ale jak ma karte gwarancyjna moze skorzystać z gwarancji producenta/dystybutora.
@madaleine758 Ty jesteś stroną umowy i Ty musisz złożyć reklamacje 😞
@kostas11 na allegro każdy debilizm jest możliwy - to już nie jest ten poziom, gdzie możesz tłumaczyć w serwisie kwestie prawne
Nam ostatnio reklamację założył jakiś facet, mimo, że faktycznie towar Kupiła jakaś Pani ze swojego konta,
gość twierdził, że to jest jego konto, domagał się zwrotu wpłaty na jego konto,
moderacja w żaden sposób nie reagowała, robiliśmy zgłoszenia tutaj na forum, kontaktowaliśmy się z serwisem - zupełny brak reakcji
W dyskusji allegro odpisywało na Pani, mimo, że gość pisał im , że nie jest kobietą
Pełen odlot - reklamację odrzuciliśmy między innymi z w/w - allegro się nie przejęło, zaproponowało pok - dalej nazywając gości kobietą.
Tak wygląda współczesna moderacja allegro w dyskusjach