anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupująca mnie obraża.

studioEMsell
#8 Zapaleniec#

Byłam nieprzyjemna dla Sprzedającej, powiedziałam, że nie oddam pieniędzy (Sprzedająca nie chciała przesłać zdjęcia opakowania, bez którego nie mogę złożyć reklamacji w Inpost) , ale fakt faktem oddałam pieniądze. Teraz ona się odgraża, że mi "narobi szamba", wysyła pogróżki, pisze, że mnie odwiedzi oraz obraża od "postych bab", "tępakow" itd. Co mogę zrobić? 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@studioEMsell Ja to myślę, że Ty wszystko napisałaś na opak. Nic z tego nie wiem. Jesteś sprzedającą czy kupującą? Kto dla kogo był nieprzyjemny?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@studioEMsell zgłoś do Allegro, może dostanie ostrzeżenie🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@studioEMsell Napisz mu że zgłosisz na policję za obrazę i z pewnością zadziała.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@studioEMsell Prześlij mi proszę zdjęcia lub zrzuty tych wiadomości wraz z loginem Sprzedającej na adres spolecznosc@allegro.pl, zajmiemy się sprawą i sprawdzimy to na pewno. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Byłaś nieprzyjemna dla kupującej i nie chciałaś oddać pieniędzy, ale w końcu je oddałaś. Skoro ona się odgraża, to może jednak pieniędzy nie oddałaś?? Teraz ona jest dla Ciebie nieuprzejma i tyle.

oznacz moderatorów

studioEMsell
#8 Zapaleniec#

Oddałam w niecałe 12h po zgłoszeniu. Ja nikogo nie obraziłam i nikomu nie groze. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@studioEMsell Nie słuchaj , jeżeli nie obraziłaś kupującego i masz dowody że cie obraża, wyślij mu maila że zgłosisz ją za obrazę.Poskutkuje.

oznacz moderatorów

musashi2007
#12 Orędownik#

Dokładnie. Na policję zgłosić.

oznacz moderatorów

Camper_Voyager
#9 Pomysłodawca#

@studioEMsell  z tego wynika, ze obie jesteście siebie warte zarówno jedna jak i druga nie ma szacunku do 2 osoby wiec co my jako społeczność gadane mamy poradzić? Nauczyć was kultury?

oznacz moderatorów

studioEMsell
#8 Zapaleniec#

Jak wyżej, nikomu nie grożę i nikogo od tępakow i prostaków nie wyzywam. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Skoro pieniądze oddałaś, to za co ona się odgraża po zwrocie wpłaty??

"Otrzymałam wadliwy towar. Sprzedawca uzależnia reklamację produktu od posiadania opakowania w którym wysłał towar (folię i styropian) co jest rażącym naruszeniem prawa! Zero poczucia odpowiedzialności za wadliwy towar. Łamie podstawowe prawa konsumenta! Reprezentuje zerowy poziom relacji sprzedawca- klient! Jest bezczelna, arogancka, ordynarna, kpi z kupującego! Na pytanie kiedy zwróci pieniądze odpisuje: "Nigdy :D" Nie czyta wiadomości ze zrozumieniem. RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! "

7 dni na odstąpienie od umowy w zakładce Zwroty? To rażące naruszenie prawa. Ciekawe, co na to Allegro?

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

....oraz jakieś bzdury:

2. Towar w oryginalnym opakowaniu

---

CZAS NA REKLAMACJĘ Z TYTUŁU RĘKOJMI

1 rok
---
4. Na powiadomienie o niezgodności Kupującemu przysługują 24 godziny.
---
 
 
oznacz moderatorów

studioEMsell
#8 Zapaleniec#

No dobra, ale jak inaczej mam to zrobić skoro na złożenie reklamacji u Przewoźnika mam 14 dni? Jeśli kupujący mi zgłosi reklamację 13 dnia to ja nie mam możliwości ubiegać się o odszkodowanie. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A co to obchodzi kupującego? To Twój problem, on ma czas na reklamację z rękojmi 2 lata. Widać, że nie znasz podstaw. Zapytaj o zasady Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e...

Tylko bierz pod uwagę, że Allegro może po takim zgłoszeniu prześwietlić Twoje konto i nałożyć ograniczenia za naruszanie regulaminu. Już teraz takie ograniczenia powinny być nałożone, ponieważ pracownicy Allegro czytają to forum.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

jedna baba drugiej babie ........................

oznacz moderatorów