anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja kilku przedmiotów u jednego sprzedawcy w kilku aukcjach

MAMY ROZWIĄZANIE!
konri75
#2 Obserwator#

Wylicytowałem u jednego sprzedającego 4 przedmioty w 4-ech różnych aukcjach. W kosztach dostawy wieloprzedmiotowej jest informacja że przesyłka kurierem jest do 4ch przedmiotów. 

W momencie kiedy chcę opłacić te aukcje (muszę płacić za każdą oddzielnie) doliczany jest do każdej aukcji oddzielny koszt dostawy.

Czy istnieje sposób, żeby te aukcje scalić albo inaczej dokończyć transakcję (zgodnie z regulaminem allegro), żeby zapłacić jeden raz za przesyłkę?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
xyz96
#21 Demiurg#

W zakładce Kupione na samej górze kliknij ZAZNACZ, a potem po lewej stronie zaznacz właściwe przedmioty i na samym dole kliknij Zapłać.

oznacz moderatorów
chocoladorro
#7 Wielbiciel#

Mam dwie wygrane licytacje u jednego sprzedawcy. Zaznaczyłam je razem i wybrałam opłacenie, ale koszt dostawy jest podwójny... Interesuje mnie Paczkomat, a nie kurier. Co robić?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@konri75 zaznacz - zaznacz aukcje na dole opłać 🙂

zazn.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konri75
#2 Obserwator#

Suuper - działa!!!!!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@konri75 cieszę się 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Renatka_o
#8 Zapaleniec#

Witam a w sytuacji gdy jeden przedmiot mam wygrany na licytacji a następny w koszyku jak mogę je połączyć w jedną płatność (paczkę)

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Renatka_o Kupujesz ten przedmiot z koszyka, ale po przekierowaniu do banku nie płacisz. Potem wchodzisz w Kupione, anulujesz rozpoczętą płatność, klikasz na górze ZAZNACZ, następnie po lewej zaznaczasz przedmiot z licytacji + kupiony przez koszyk i na samym dole klikasz Zapłać.

oznacz moderatorów
Renatka_o
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za tak szczegółowe wyjaśnienie .

oznacz moderatorów
solek_ll
#1 Nowicjusz#

A jakbym chciała odwrotnie? Lista zakupów od jednego sprzedającego się połączyła i nie mogę już wybrać pojedynczych produktów. Chcę podzielić zamówienie na dwa adresy albo różne płatności i jak się połączyły to nie widzę możliwości podzielenia zamówienia od jednego sprzedającego. Dzięki. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@solek_ll, niestety, nie ma takiej możliwości. Możesz jedynie ponownie dokonać zakupów w wybranych ofertach.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
sebmus
#2 Obserwator#

A czy można połączyć dwie licytacje z allegro lokalni?

ten sam sprzedawca, ale brak jakiejkolwiek opcji do zaznaczenia, i czemu tu smart nie działa

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sebmus Nie, na Allegro Lokalnie nie można połączyć zakupów w licytacji, ani skorzystać z Allegro Smart. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Zwyczajny-Kot
#8 Zapaleniec#

A dlaczego nie można tak zrobić na Allegro lokalnie? Ta platforma jest serio bardzo niedopracowana. Z adresami też mam problem, raz kupiłem coś na inny dla kogoś innego i teraz nie mogę tego zzmienić nigdzie.

oznacz moderatorów
dkuziems
#7 Wielbiciel#

Bardzo słabe, szkoda, że dowiaduje się o tym po kilku licytacjach. Technicznie powinienem opłacić teraz opłacić 6 licytacji po 3-6 zł dostawami po 10? Allegro Lokalnie jest "słabe" (delikatnie powiedziane).

 

Pozostaje dogadywanie się ze sprzedającym.

oznacz moderatorów