anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja

Client:66071984
#7 Wielbiciel#

Deklaruję cenę w licytacji i pomimo otrzymania komunikatu o tym, że jest w tej chwili najwyższa i otrzymaniu mejla stosownej treści, to moja oferta się nie wczytuje i finalnie przegrywam licytację, choć zadeklarowałem w czasie sumę wyższą niż ta, za która ostatecznie towar sprzedano.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:66071984 Cześć. Podaj mi proszę numer oferty, w której licytowałeś. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:66071984
#7 Wielbiciel#

Aktualnie tę: 11754584615. Próbowałem kilkukrotnie wzbić cenę, ale bez skutku.

 

To nie pierwszy raz, a chyba już z 10. Są takie licytacje, gdzie po prostu mimo podbitek cena nie wzrasta i się przegrywa.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:66071984 Dziękuję. Skonsultuję tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:66071984 Sprawdziliśmy tę sytuację i wszystko działa poprawnie. W przykładowej licytacji, którą podałeś wyżej, zostałeś przelicytowany. Inny kupujący zgłosił dużo wyższa ofertę. Składałeś oferty niższe niż ta, złożona przez zwycięzce licytacji. 

Przebijasz oferty, ale nie składasz oferty cenowej wyższej niż ta, która została już zaproponowana przez innych kupujących. Kiedy składasz najwyższa ofertę i ktoś Cię przelicytuję, to otrzymujesz o tym informację mejlową. Sprawdziłam powiadomienia i są wysyłane poprawnie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:66071984  a te licytacje na jakiej cenie ostatecznej się kończą wyższej jak Twoja czy niższej jak Twoja maksymalna?

oznacz moderatorów

Client:66071984
#7 Wielbiciel#

Niższej niż moja maksymalna.

oznacz moderatorów