anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lista najtańszych ofert

Monikk1990
#2 Obserwator#

Witam,

czy ktoś się orientuje dlaczego nie wyświetla się lista z najtańszymi ofertami produktu.

Do tej pory po prawej stronie była opcja z ofertami od najtańszej, teraz już któryś dzień z kolei ja niestety tego nie mam...

Czy ktoś ma jeszcze ten problem albo orientuje się czemu już ta opcja się nie pojawia?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Monikk1990 Cześć 🙂 Ta opcja wciąż jest dostępna. Być może przeglądasz oferty, które nie są połączone z produktem w Katalogu? 

ko_alka_0-1674414591150.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Monikk1990
#2 Obserwator#

Hmm... w katalogu? Czyli rozumiem, że to sprzedawca decyduje czy oferta będzie połączona z innymi produktami?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz już często nie, Allegro nakazuje połączyć.😐

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Monikk1990   Ja bym o to nie walczył,  nawet jak uda ci się ustawić parametry tak jak ci tutaj podpowiadają to i tak nie będziesz miał ofert takich jakie szukasz, lecz takie jakie ci Allegro na siłę wciska, plus zalew niepotrzebnych reklam. A najtańsze są tylko trzeba cierpliwie szukać lub zmienić serwis.

Ten serwis jest coraz bardziej nieprzyjazny dla użytkowników, znalezienie przedmiotu który sie potrzebuje jest coraz bardziej problematyczne, zawsze wyświetla się to czego nie chcesz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wyświetla się wszelkie g...o a nie to co szukasz.😒

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

U góry masz

LEW433_0-1674414982858.pngrozłącz je.

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Monikk1990 pamiętaj że ten boks pokazuje najtańsze oferty połączone w katalogu, może się okazać że to wcale nie będzie najtańsza oferta z całej oferty allegro, bo sprzedawca wprowadził produkt tworząc nowy a nie łączył z istniejącym 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów