anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lodówka i brak otworów montażowych

Client:88213753
#7 Wielbiciel#

Witam

zakupiłem lodówkę firmy Lodówka do zabudowy Whirlpool ARG 734/A+/2 189 L  

na aukcji pisze że jest możliwość zamontowania na stronę lewą bo taka możliwość była mi potrzebna - gdy lodówka trafiła w moje ręce okazało sie ze otwory są niekompletne tzn jeden jest beż wkładki a drugi ma slady początku wiercenia 1mm , niestety max kuchnie nie chce wziąć odpowiedzialności za wadliwy towar a firma Whirloop mówi żebym sobie sam wywiercił dziury - tylko kto da mi gwarancje jezeli popełnię błąd podczas wiercenia- zresztą w opisie nie ma informacji ze mama sam wiercić dziury .

proszę o pomoc co robić bo nikt nie chce wziąć odpowiedzialności

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Reklamację pisemną z rękojmi (nie z gwarancji) złóż sprzedawcy. Najlepiej tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Ma obowiązek się ustosunkować w ciągu 24 godzin. Jeśli to o czym piszesz jest wadą, lodówka powinna zostać na koszt sprzedawcy odesłana, naprawiona lub wymieniona i ponownie wysłana do Ciebie, jeśli sprzedawca nie może jej naprawić lub wymienić, powinien oddać całą wpłatę i koszt odesłania. W Dyskusji po 24 godzinach możesz poprosić o pomoc Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zrób zwrot i już.

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

A ja bym zrobił inaczej, poproś producenta o pismo, że jeżeli sam wywiercisz otwory to nie wpłynie to negatywnie na gwarancję na sprzęt oraz o dokładny schemat jak ma wyglądać otwór (średnica i głębokość).

Ewentualnie niech producent poprosi jakiś serwis z Twoich okolic żeby na ich koszt do Ciebie przyjechali i przełożyli drzwi.

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Przełożenie drzwi nie jest specjalnie skomplikowane, ale jeśli nie czujesz się na siłach, to nie masz obowiązku tego robić bo:

1. Whirlpool nie daje gwarancji na drzwi samodzielnie zamontowane.

2, W instrukcji instalacji tej lodówki nie ma ani słowa o samodzielnym wierceniu otworów, więc te otwory powinny tam być. Jeśli ich nie ma, to jest to błąd producenta,

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:88213753 najlepszy będzie super glut sealed

oznacz moderatorów