anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Logowanie do Allegro Gadane

MAMY ROZWIĄZANIE!
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam moderatorów !

Dlaczego zacina logowanie do Allegro gadanie?  Z e-mail nie można płynnie przejść na Allegro gadanie. Trzeba klikać zaloguj i tak jak by automatyczne wrzuca to na aplikację Allegro. Na której jestem zalogowana ale ,,gadanie,, tego nie widzi. Klikam kilkakrotnie w ikonę ,,gadanie zaloguj,, żeby uruchomić dostęp i napisać odpowiedź. Nie jestem specjalistką a emerytką i ostatnio może technika mnie przerosła. Może coś robię nie tak. Choć przy 120 aplikacjach na telefonie raczej mam wiedzę co trzeba zrobić.  Jest jakaś podpowiedź z działu technicznego na taki problem ? 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rudzielec10824 Czy możesz nagrać krótki film, który będzie pokazywał na czym dokładnie polega ten problem u Ciebie? Jeśli to możliwe, prześlij go proszę do nas na adres spolecznosc@allegro.pl. Sprawdzimy to, ale potrzebujemy go do zweryfikowania tych problemów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Nic to nie daje ja tego w wiadomości nie widzę. Spróbuję wysłać ten film. Nie wiecie to da.  Wszystko powinno działać.

oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

szajsung 211.jpeg

szajsung 211.jpeg

 sorry za błędy w cały czas mi skacze ekran telefonu. Przeszłam na Moto g8 i jest lepiej zdjęcie jest moje🤗( ja w młodości) i mogłam go wybrać z galerii.  Na Moto g8 jest trochę lepiej dziś . Niestety nie używam tego telefonu z kartą SIM.   Filmik wyślę .

oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#
  • @ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  niestety filmu nie będzie nie jestem debilem ale ma 62 lata i pewnych rzeczy za komunistów nie było w szkole ☹️  film mi się nie mieści na e-mail. Zostawiam  temat potocznie mówiąc. Będzie potrzeba to  będę szukać sprzętu który to ogarnie.  Wychodź na to że nie tylko Allegro ma coś z aplikacją i ustawieniami. Mam dwa telefony tej samej firmy i się okazuje że ten z gorszym starszym androidem dział. 
  • Pozdrawia i kończę tema nierozwiązany dla mnie .
oznacz moderatorów