anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam kłopotek

White_Dove_
#12 Orędownik#

Kilkukrotnie udało mi się pomóc (chyba) innym , a teraz sam potrzebuję pomocy.

Problem jest prosty ale nie potrafię go rozwiązać. Kilka dni temu kupiłem przedmiot za pomocą "kup teraz" i z powodu jak dla mnie sporej kwoty wybrałem opcję (nauczony doświadczeniem) "za pobraniem". Wysłałem też maila do sprzedawcy by nieco opóznił wysyłkę (zaskakujące , ale chodziło mi o to bym był w domu w chwili dostawy). Dziś okazało się że oferta sprzedającego jest zmieniona, a dyskusji z sprzedającym nie mogę otworzyć  bo ... brak takiego tematu😡. Mam rozumieć że koniec zakupów i polować na kolejną okazję?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

To było na Lokalnie?

Dyskusję możesz otworzyć, temat wybierz jakikolwiek, najbardziej zbliżony. jeśli Ci nie zależy i sprzedający nie wysłał towaru, szukaj innej okazji.

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Nie było lokalnie. Uruchomiłem dyskusję ale...

"

Co się stało?

nie otrzymałem towaru po wpłacie
otrzymałem zamówienie niezgodne z opisem
otrzymałem niekompletne zamówienie
przedmiot jest uszkodzony
problem z odstąpieniem/ rezygnacją z zakupu
odesłałem przedmiot i mam problem"
cokolwiek bym zaznaczył bym obraził sprzedawcę, bo takiej sytuacji nie było .
13 lat jestem na allegro i pierwszy raz mam taki problem
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli tak do tego podchodzisz, to daj spokój z tą dyskusją i zapomnij o sprawie 🙂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@White_Dove_ @xyz96 Niestety to jeden z wielu przypadków gdzie Allegro nie nadąża za życiem. Musisz wybrać najmniejsze zło = skłamać. Będzie to kłamstwo wymuszone przez Allegro.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

A "dzień dobry, proszę wysyłać" nie wystarczy? 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@White_Dove_  co oznacza, że oferta jest zmieniona. Po Twoim zakupie nastąpiły jakieś zmiany w ofercie, które wpłynęłyby na Twoją decyzję dotyczącą tej transakcji ? I z jakiego powodu chcesz otworzyć tą dyskusję ? z powodu zmiany opisu ? to może warto się z nim skontaktować w inny sposób, skoro opcja dyskusji do Ciebie nie przemawia.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Po wejsciu na szczegóły zakupu widzę komunikat allegro "Przewidywaliśmy dostawę na pt. 15 maj. - pon. 18 maj., ale widzimy że jest opóźnienie." natomiast po kliknieciu na dany produkt jest komunikat "

Sprzedawca zmienił tę ofertę.

Widzisz stan z dnia zakupu (wtorek 12 maja, 11:35:46)."

Nie wiem jak zrezygnować z tego zakupu bo zwróc towar lub część nie wchodzi w grę dlatego że to było za pobraniem

 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@White_Dove_  to może anulować zakup, bo z tego co pamiętam ta świeża opcja wprowadzona przez allegro chyba z tydzień temu dotyczy własnie sytuacji zanim ktoś wyśle paczkę. Wtedy nic nie trzeba robić tylko wystarczy sama anulacja zakupu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów