anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem. Jak skontaktować się z Allegro?

Client:106649865
#1 Nowicjusz#

Nie rozumiesz nic sami komplikujecie

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

A do kogo to piszesz i o co chodzi????

oznacz moderatorów

Client:106649865
#1 Nowicjusz#

Nie chce alerg gadane wygodniej mi było jestem starsza osoba.Przykro że macicie mi w głowie.Jak muszę.to dziękuję za wspolprace

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106649865 bardzo mi przykro, ale rzeczywiście nie rozumiem, natomiast chciałabym pomóc. Allegro Gadane nie jest obowiązkowe, jesteśmy tutaj, żeby odpowiadać na pytania związane z Allegro, jeśli masz jakiś problem napisz proszę co się dzieje, a nasza społeczność chętnie pomoże. 
Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, skorzystaj proszę z naszej infolini, tutaj numer: 616 271 777. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@la _nika  czy każdy użytkownik może dzwonić na waszą  infolinię,  czy tylko osoby starsze

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A niby dlaczego miałaby być selekcja? starsze to od ilu lat?🤔

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 infolinia powstała, aby ułatwiać zakupy seniorom, więc osoby, które doradzają specjalizują się w temacie zakupów czy ustawieniach konta. Wiek osób dzwoniących nie jest weryfikowany, a nasi Doradcy chętnie pomagają zgłaszającym się do nich osobom, jeśli problem dotyczy obszaru z ich specjalizacji. Nie jest to więc uniwersalny numer do Allegro, pod który każdy może zadzwonić.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

ja ostatnio jak mam problem załatwiam sprawy prze massangera na facebooku sprawnie to idzie  bo na odpowiedz na maila trzeba czekać kilka dni

 

oznacz moderatorów