anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z przesyłką i zamówionym produktem

Client:91362836
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem smartphone przez allegro z dostawą z Chin. Oczywiście śledzenie przesyłki już mnie nie pokoilo. Gdyż przy zamawianiu podałem adres na Niemcy była taka opcja. A w śledzeniu przesyłki przesyłka poszła do Polski. Po 27 dniach pokazano dostarczono i odebrano. Najlepsze że dostarczenie odbyło się w miejscowości przez nas wogole nie znanej. Odebrał ktos obcy w obcej miejscowości w Polsce. Co można zrobić w tym kierunku? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:91362836 Na koncie, z którego tutaj piszesz, nie ma żadnego zakupu ani na Allegro, ani na Allegro Lokalnie. Jeśli jesteś pewien, że dokonałeś tej transakcji u nas np. jako użytkownik niezarejestrowany, podaj proszę mi więcej szczegółów dotyczących tego zamówienia (numer oferty oraz datę zakupu).

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:91362836 Adres na Niemcy, przesyłka do Polski? Jak to możliwe. Mogłeś śledzić przesyłkę która szła do innego odbiorcy, ciekawy przypadek.

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@Client:91362836 Za przesyłkę do czasu jej otrzymania przez Ciebie zgodnie z prawem odpowiada sprzedawca, jemu więc złóż reklamację i domagaj się wydania rzeczy lub odstąp od umowy na podstawie art. 5431 Kc ze względu na przekroczony czas realizacji i zażądaj niezwłocznego zwrotu wpłaty. Jeśli będzie problem, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa zgłoś w niej problem i poproś tam o pomoc pracownika Allegro.

W ostateczności możesz wystąpić o zwrot środków z Programu Ochrony Kupujących.

oznacz moderatorów

Client:91362836
#7 Wielbiciel#

I też tak zrobiliśmy. Otworzyliśmy dyskusje. Gdyż sprxrsajacy twierdził ze paczka została odebrana. A że adres wogole nie podobny do adresu naszego ani nikt z naszej rodziny nie jest ani trochę z tym adresem spokrewniony od razu mnie to zaniepokoiło. UP Słubice 1. Tam odebrano paczkę. Nasz adres to Opatów 42-152. Już nie mówiąc o tym że na allegro był podany adres niemiecki tam miała trafić paczka. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:91362836 Po 14 dniach od zakupu możesz złożyć wniosek do POK:https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index

oznacz moderatorów