anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z transakcją na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
aplastik54
#8 Zapaleniec#

Kupiłem przez Allegro telefon przez Pay-u.Wpłaciłem pieniądze na ich rachunek i tyle.nie mam ani pieniędzy ani telefonu ponieważ Allegro nie zapłaciło sprzedającemu a ja dostałem komunikat,że mam  nie opłacony zakup a transakcja jest anulowana.Czy ktoś miał z nimi już taki problem?

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
PawHaft
#12 Orędownik#

na kogo rachunek dokonałeś wpłaty? Sprzedawcy czy Pay-u ? bo to istotne...

oznacz moderatorów
aplastik54
#8 Zapaleniec#

Na Pay-u

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Mnóstwo kupujących miało już taki problem. Przelew tradycyjny przez PayU? Anulowana wpłata nie dotrze do sprzedawcy, tylko wróci do Twojej zakładki Allegro Finanse lub otrzymasz maila z pytaniem, na jaki rachunek zwrócić wpłatę. Teraz powinieneś w zakładce Kupione kliknąć Ponów płatność i zapłacić po raz drugi. Możesz wstrzymać się z ponowieniem płatności do czasu powrotu pierwszej wpłaty, potrwa to 2-3 dni robocze.

oznacz moderatorów
aplastik54
#8 Zapaleniec#

Ok.Rozumiem.Dzięki

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@aplastik54  A mozesz napisać tak abyśmy zrozumieli? Jak to Allegro nie zapłaciło sprzedającemu? Od kogo dostałeś komunikat o nieopłaconym zakupie? Jak wygląda info ze transakcja anulowana? Allegro czy Allegro Lokalnie?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
aplastik54
#8 Zapaleniec#

Allegro zawsze płaci sprzedającemu gdy my płacimy przez Pay-u.P roblem pojawia się wtedy,gdy my nie dopilnujemy terminu płatności.Allegro zwraca nam wtedy wpłacone przez nas pieniądze.Właśnie nauczyłem się tego na własnym przykładzie.Pozdrawiam

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aplastik54 Twoja płatność ma status "Anulowana", więc zachęcam do lektury tego artykułu. Jeśli pieniądze zostały pobrane z Twojego rachunku bankowego, wpłata zostanie zwrócona na rachunek, z którego została wykonana.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
aplastik54
#8 Zapaleniec#

Tak.Allegro dba o rozwiązywanie problemów.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@aplastik54 O proszę- to już drugi zadowolony😀 z Allegro- zaraz po mnie😁

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

aplastik54 płaciłeś cz zapłaciłeś , zweryfikuj status płatności w zakładce kupione oraz swoje konto , czy środki wyszłi i czy czasem nie wróciły . Zewzględów bezpieczeństwa czasem płatność jest przerywana i należy ją powtórzyć .

oznacz moderatorów
aplastik54
#8 Zapaleniec#

Wszystko w porządku.Allegro zwróciło pieniądze. Solidna firma.Pozdrawiam wszystkich.

oznacz moderatorów
Client:91020710
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Juz raz zaplacilam przez Payu, wysłali mi potwierdzenie, że zwrócili pieniądze a nie otrzymałam zwrotu do dziś a było to jakieś pol roku temu. Teraz kupilam kurtkę zapłaciłam tak samo i czekam na zwrot, jak mi znów potwierdzą, ze wysłali pieniądze na moje konto a one do mnie nie trafią to nie wiem już co robić wtedy. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:91020710 Na koncie, z którego piszesz nie widzę żadnej zakończonej ani anulowanej płatności. Płatność z 2 grudnia ma status "Rozpoczęta". Od kogo otrzymałeś informację o zwrocie środków?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
marta10180
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem.Kupilam świece,zrobiłam przelew przez Payu a teraz Payu chce mi zwrócić pieniądze.Nie rozumiem dlaczego Allegro nie zapłaciło sprzedającemu.Teraz jestem w kropce bo nie wiem co w takiej sytuacji rozbić? Czy odzyskam pieniądze ?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marta10180, czy możesz wskazać numer zamówienia, o którym mówisz?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
marta10180
#8 Zapaleniec#

Nr operacji 3843279

oznacz moderatorów
marta10180
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20211202-140755_Chrome.jpg

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marta10180, dziękuję - zweryfikuję to. Proszę Cię o cierpliwość. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
marta10180
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20211202-142932_Chrome.jpg

oznacz moderatorów