anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam zablokowane konto

Tala815
#7 Wielbiciel#

Mam zablokowane konto nie znam powodu a chce dokonac zakupu. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Masz zablokowane konto przez Allegro, czy sprzedawca Ci zablokował zakup u siebie? Sprawdź, czy możesz kupić u innego sprzedawcy. Jeżeli sprzedawca Ci zablokował zakup, możesz nadal u niego kupić z innego konta - załóż sobie nowe konto i zrób zakup. Jeżeli Allegro Ci zablokowało konto, masz w mailu podany powód, możesz też dopytać o powód tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8...

oznacz moderatorów

auto_sfera2000
#10 Popularyzator#

@xyz96  "Jeżeli sprzedawca Ci zablokował zakup, możesz nadal u niego kupić z innego konta - załóż sobie nowe konto i zrób zakup"

Ty tak poważnie? Jeśli ma zablokowane konto, to jest tego jakiś powód! Co to za rada: załóż sobie drugie konto i obejdź restrykcję u sprzedawcy?

Może jeszcze mu poradzisz, żeby zamiast wyjaśnić sprawę dlaczego ma blokadę konta, to żeby założył konto allegro na babcię?

@Tala815 

Poszukaj maila z allegro, na pewno podali ci powód blokady.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@auto_sfera2000 Tak, ja tak na poważnie. Założenie drugiego konta i dokonanie zakupu po wpisaniu na czarną listę nie narusza żądnego regulaminu. Może też założyć konto na dziadka, jeśli jest tym dziadkiem i będzie mógł kupić.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Tala815 Otrzymałaś od nas wiadomość mailową w sprawie blokady wraz z wyjaśnieniem sytuacji, dlatego sprawdź proszę skrzynkę mailową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów