anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na allegro brak w sprzedarzy generatorów magnetycznych.

Client:78570006
#7 Wielbiciel#

 

Na allegro można kupić oszczędzacze i fotowoltaikę ale to oszczędzanie na energii za małe oszczędzacze dają oszczędności na poziomie 75% a panele do 50 % bo w nocy energii nie ma. Musi być coś jeszcze jak generator magnetyczny który jest budowany przez sav infinity ale chowają go przed światem na specjalne zamówienie. Na elektrodzie jest on negowany. I nigdzie nie można tego kupić tylko w specjalnych sklepach. A taki generator do zasilania domu czy ogrzewania jest lepszy od tego co jest na allegro. Do tego warto opracować konwertery co konwertują 16W na 3000W gdzie można jeszcze więcej oszczędzać. Konwertery mogą być do grzałek do ogrzewania domu. A w handlu brakuje takiego sprzętu. Jest tylko dla bogatych. Przez całą swoją edukację zakrywano mi prawdę o generatorze magnetycznym był zakazany a pokazuje się go w sieci biedni ludzi nie mają takiego sprzętu bo oferuje im się zamiennik coś co bogaci już nie chcą bo jest kiepskie a dobre mają dla siebie. I kolejne tajemnice i zaprzeczanie prawdy. Do tego warto dodać że osobiście nie chce mi się kupować węgla i paliwa bo to ryzyko i bolą plecy. Skoro jest automatyka to czemu nie ma tego na allegro. Portal wielki a generatorów magnetycznych i konwerterów do urządzeń co pobierają dużo energii nie ma z 16W na 3000W. Konwerter taki można zrobić z zasilacza impulsowego i baterii z przetwornicą dużej mocy. A co do generatora magnetycznego to tu jest film pracy.: savinfinity

Pół środki są w sprzedarzy a códa ukrywane przed światem. Warto dodać że taki generator magnetyczny może pracować z panelami bez akumulatorów więc energia jest 24h. Generator tylko do kupienia na zapisy dla bogatych. A elektroda ciągle promuje coś co jest dla 1 klasy jak konwertowanie energii i spalanie a nie produkcja. Elektroda ma się za specjalistów a wiedzę czerpią z prostych zasad 1:1 nie potrafią myśleć tak by z 12V DC zrobić 400V 10000W i układ miniaturowy. Alegro powino iść za postępem a postęp to miiaturyzacja ale miniaturyzacja i przeność nie we wszystkim jest możliwa. Ale jest. Tych 2 rzeczy nie można kupić na allegro. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Ale o co Ci chodzi? Chcesz zmuszać kogokolwiek do wystawiania ofert Tobie odpowiadających i towarów przez Ciebie poszukiwanych? Nie zmusisz, każdy sprzedaje to, co chce.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Trzeba pisać do Allegro, żeby stworzyli stosowny dział - "Cuda, wianki".  Albo "perpetuum mobile". 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

"códa" raczej...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Szczerze? Myślałem, że to reklama, jeszcze banner wrzuć o wyższości jednych nad drugimi..

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Człowiek to jednak jest głupi...
To ja wczoraj zamiast spiąć sobie szeregowo z 10 akumulatorków AA, podpiąć do tego konwerter zrobiony na szybkiego z ładowarki impulsowej i mieć z tego z 14kW mocy (skoro przy 400V jest 10kW, to przy 230V powinno ok. 14kW), to siedziałem bez prądu i internetu jak amisz jakiś😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:78570006 Wyjaśnij nam o co ci chodzi bo my prosty lud i nie rozumiemy w czym masz problem!!!

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@Knowhere głópi chyba.

Akumulatorki są nieekologiczne. U mnie wczoraj była burza. Wrzuciłem 2 kable do kanału i nałapałem prondu na tydzień.

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

@Client:78570006Jest jeszcze trzecia rzecz której nie kupisz na allegro

"przyczłapy do bulgulatora" w sumie tego nigdzie nie kupisz i do kogo żal?

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@White_Dove_ Orientujesz się może jaki byłby popyt? Szukam jakieś niszy rynkowej, a akcesoria do bulgulatora brzmią nieźle.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Client:78570006 

Jak dla mnie możliwości są dwie: albo tego nie da się zrobić, albo się da.

Jeśli się nie da - nie ma czego sprzedawać z powodu permanentnego braku towaru.

Jeśli się da - zastanów się nad konsekwencjami powszechnego dostępu do darmowej energii. Z dnia na dzień pada wydobycie gazu, węgla, ropy, produkcja wiatraków i paneli słonecznych. Bankrutują elektrownie, tankowce idą na żyletki... Z mniej istotnych przyczyn ginęły w naszej historii miliony ludzi.

Albo nie sprzedają bo nie mają, albo nie sprzedają bo się boją. Wybierz sam. Ja nie mam pojęcia.

Widzę jeszcze trzecią możliwość: da się zrobić, ale się nie opłaca. Jeśli koszt wyprodukowania perpetuum mobile wynosi na przykład tysiąc dolarów na jeden wat mocy, inwestycja zwróci się za dwieście tysięcy lat albo coś koło tego.

Wracając do meritum: nie czepiaj się Allegro, bo tego nigdzie nie ma, nie tylko tutaj.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Ale jak to jest tylko dla bogatych to wyobraźcie sobie jaką allegro by miało z tego prowizje. To wtedy z nas biednych może mniej by darli.

oznacz moderatorów