anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagminne blokady przy 1wszym zakupie. 2 razy pod rzad za pytania!

Client:77795156
#9 Pomysłodawca#

Niech ktoś powie dlaczego tylu sprzedawcow blokuje ludzi za pytania o sklad czy odnosnie produktow? Jestem nowa a 2 sprzedawcow co chcialam od nich zakupic towar dodalo mnie na czarna liste na tym polega allegro?! I dlaczego moje ostrzezenie przed jednym z nich zostalo usuniete?! Mamy kupowac bez pytan i wątpliwości jak w opisach sa bzdury lub niesprecyzowane informacje?! Dla mnie to nie do pomyślenia! 

oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60

accadia
#12 Orędownik#

Bo wystawiaja oferty jednoczesnie nie wiedzac co sprzedaja i wola zablokowac, niz potem miec prolbemy? 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Prędzej odpowiadać na pytania z kosmosu często nie mające związku z towarem o który otrzymuje się pytanie .Otrzymałem pytanie dot, preparatu owadobójczego czy działa na ,, chrobotki ,, W opisie oferty zgodnie z informacją producenta wyliczone jest na co działa . 

Nie wiem i chyba nie muszę wiedzieć co to są chrobotki , przez całe 60 letnie życie nie spotkałem owego stwora .. Skopiowałem opis w kleiłem jako odpowiedź . Za 5 minut ponowne pytanie czy działa na chrobotki . Odpowiedziałem ,, producent nie umieścił chrobotków w opisie preparatu i na wszelki wypadek zablokowałem pytającego .

A CO MIAŁEM ZROBIĆ?????

Client:77795156 zanim zadasz pytanie pomyśl co piszesz .

oznacz moderatorów

Client:77795156
#9 Pomysłodawca#

Panie brak słów nie pasuje panu allegro to sprzedawaj pan na ulicy a nie kolejne blokady  z glupich powodow... Ja tez nie wiem czy to istnieje ale jesli sie cos sprzedaje to powinno sie miec jakies pojecie o tym albo poczytac lub dowiedziec sie od producenta lub tam skad brał pan. Ja uzyskalam watpliwe odpowiedzi lub totalna ignorancje pytania, w postaci glupich odpowiedzi wlasnie. moje pytanie dotyczyło składu produktu procentowego 1 drogiego skladnika. Badz tez podwazalam cene gdyz widniala krotka data przydatnosci- jak cos ma krotki termin to powinno byc tansze.a takze nie podobala mi sie krytyka w opisie innych sprzedawcow jego bo uwazal ze tylko on ma prawdziwe mydla a reszta to podróby. Z reszta sprzedawca robil sobie zarty i udawal ze nie wie co sie stalo a sam mnie zablokowal!oklamywal ze spr to jutro i cisza. Zwodził z odpowiedziami i kłamał, potem bezczelnie straszyl mnie policja za stalking tylko ze nie ma pojecia czym jest!takie chore osoby co boja sie o swoje opinie, manipulują i kazdego blokuja co zada pytanie nie powinny wcale tu byc! Obawy przed konkurencja i zlymi opiniami to wypisac sie i sprzedaj oko w oko jak ci zle tu.sprzedawca  co oszukuje, klamie lub nie potrafi rzetelnie odp na pytanie nie powinien tu wcale zamieszczac niczego! 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

W  każdej ofercie opisuję nr tel infolinii  do producenta . A Tobie kochanie jak nie wystarcza opis umieszczony to do biedronki  .No to nie dziwię się dlaczego Cię blokują gratuluję podejścia . Skład ? nie zawsze da się zrobić fotkę aby cały był widoczny , przepisuj kilkadziesiąt słów po łacinie ... życzę sukcesów .  Rób tak dalej jak opisujesz ....😷

oznacz moderatorów

Client:77795156
#9 Pomysłodawca#

Wypisywanie stary dziadu (bo sam napisales ze zyjesz 60lat) od kochanie nie do mnie z takimi hasłami bo sobie nie zycze spoufalania na tej stopie. Takie hasla do biedronki i jak sie nie podoba opusc strone spotka sie ze zgloszeniem twoich bezczelnych komentarzy. Tak sie sklada ze obaj sprzedawcy dostali jedynie ostrzezenie ale sprawe sobie skieruje do rzecznika praw konsumenta bo ani ty ani inny chamski typ co mysli ze jest bogiem na stronie allegro nie bedzie mi wypisywal takich rzeczy i dawal chore nieuzasadnione blokady! Oszustwa i odmowienie sprzedazy bez uzasadnionej dobrej przyczyny sa karane. I zdecydowanie jest oszustem i nie polecam tego typa ani drugiej firmy z nazwa naturaceo co bezczelnie rowniez zablokowala po wpisaniu tekstu "wyzej napisalam pytanie" bo zadalam 2  a na 1 dostalam odp i blokade jak powiedzialam ze jest wyzej i co to znaczy delikatniejszy  skoro moze dotyczyc roznych kwestii tego produktu. A ty dziadu wyjdz z allegro bo nie masz racji a blokady sobie rob wnukom i kurom w zagrodzie jak masz debilne sklonnosci obslugiwania klientow! Żenada kolejny nienormalny co dodaje na czarna liste  bo go pytaja. Nieporadny człowiek z ciebie w odpowiedziach i to max! skoro nie potrafisz odp na pytania o swoje z d. Produkty! 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte miałeś jakieś wątpliwości ...😀 powyżej masz dowód na prawdę😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:77795156 "ale sprawe sobie skieruje do rzecznika praw konsumenta" - tylko nie zapomnij dorzucić do zgłoszenia linka do tego tematu, żeby rzecznik mógł zapoznać się ze sposobem prowadzenia przez Ciebie dyskusji i zadawania pytań, bo to na pewno ułatwi mu podjęcie ostatecznej decyzji😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:77795156 szacunku nie dostaje się z urzędu. Na szacunek trzeba sobie ciężko zapracować.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

i tak to jest nic, jest koleś (pewnie firma), która sprzedaje typowo chińskie fony o nazwach typu P50 Pro 12G + 512, gdzie pod sprzedawcą jest ta sama nazwa za każdym razem, adres w chinach i nip ma numerki i literki, czego polskie nie posiadają, taki powinien być zablokowany za brak możliwości zwrotu (bo niby jak?) i wpisywanie nie-polskich danych, a na allegro można sprzedawać jedynie posiadając polski nip (chyba, że się mylę @cloudcloud 🦎). Oczywiście opis jest przetłumaczony translatorem i ma zwykle jeden czy dwa komentarze, bo kto normalny kupi fon 12G + 512, kiedy tak naprawdę to jest mooooże 1G + 64 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Wygląda na to, że wczorajsze wpisy tej pani zostały usunięte przez moderatorów. Zniknął cały wątek. Może posunęła się za daleko w swojej zaciekłości. Dzisiaj nowe konto, i dalsze wałkowanie tematu o kostkę mydła. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

zakładać nowe konto na allegro, żeby sobie na gadane popisać? 😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Sprzedawca powinien jej nie odpisywać jeśli już wyczerpał temat 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte żałuj, że nie czytałeś wczorajszych wpisów. A jednym z problemów było to, że pani miała wczoraj ostatni dzień smarta😁

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@konto zamknięte @mdrogeria szkoda że usunęli... bo potem tylko wina Sprzedawcy a tak można by było odsyłać do tego wątku - jak świat widza kupujący 🙂

Ode mnie : kilka zdjęć przedmiotu na aukcji, opis. Przedmiot kupiony, negatyw otrzymany : "brak tego i tego". Ale przecież tego NIE było w opisie, NIE było na zdjęciach. "Tak ale ja myślałem że jest". Blokada - CL. Email przy następnej licytacji: "dlaczego jestem zablokowany ?"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Idę o zakład, że darmowego smarta, tego jeszcze czerwcowego😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Konto jest to samo, ale wątek został "zarchiwizowany".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, no tak nie pamiętałam tamtych numerków klienta, ale coś mi się tak kołatało, że są inne😉

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Mi się zdaje, że ta sama końcówka. A przynajmniej data założenia wczorajsza, jak poprzedniego tematu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere masz rację, to samo konto. Sprawdziłam wczorajsze powiadomienia w poczcie. Ale do wczorajszej dyskusji Allegro zrobiło odmowę dostępu.

oznacz moderatorów