anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wybraniem paczkomatu na allegro lokalne, podczas generowania etykiety

Sniper1188
#7 Wielbiciel#

Problem z wybraniem paczkomatu na allegro lokalne podczas generowania etykiety, brak możliwości wybrania paczkomatu, nawet po wpisaniu nazwy ręcznie

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Hexe
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem.

oznacz moderatorów

prezeho
#8 Zapaleniec#

 ja też mam to samo

oznacz moderatorów

Trex95
#3 Debiutant#

U mnie też cały czas to samo, to jest jakaś kpina z tym allegro nawet nie odnosi się do sprawy, a to już nie pierwszy raz. Szkoda, że nigdy nie mają awarii z naliczaniem prowizji, bo zapewne dopiero wtedy zainteresowali by się problemem...

oznacz moderatorów

januszdran
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2021-09-28-01-26-46-300_pl.allegro.jpg

 Mam to samo

 

oznacz moderatorów

romano55-2008
#7 Wielbiciel#

Nie można wydrukować etykiety na paczkę w InPost  Allegro Lokalnie !!!  Wczoraj tj. poniedziałek 27-09-2021  od godz. 21,30 do chwili obecnej godz. 3,00   wtorek 28-09-2021 bezskutecznie kilkanaście prób !!! A wszyscy piszą "proszę o szybką przesyłkę" POOOOMOOOCYYYY  !!!!

oznacz moderatorów

Trex95
#3 Debiutant#

Tak jak w temacie nie mogę wybrać żadnego paczkomatu, a tym samym nadać przesyłki w allegro lokalne cały czas wczytuje i nic nie wyświetla, ani klikając w mapę ani w listę, nie działa też wpisanie nazwy paczkomatu. Sprawdzałem też w aplikacji jest to samo. Co może być przyczyną?

Trex95_0-1632769060720.png

 

oznacz moderatorów

granatnik87
#9 Pomysłodawca#

granatnik87_0-1632769394271.png

Potwierdzam

 

oznacz moderatorów

Client:40714980
#7 Wielbiciel#

Również potwierdzam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Trex95 Przyczyną może być awaria systemu na Allegro, dokładnie taka, jaka miała miejsce kilka dni temu.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

W tym przypadku nie ma czegoś takiego jak "awaria serwisu Allegro".

Wszyscy dobrze wiedzą, że jedynym uznawanym przez serwis powodem "awarii" jest brak możliwości zalogowania się na konto. Stąd też następują późniejsze rekompensaty dla sprzedających (określone w regulaminie), dla kupujących już nie.

Wszystkie inne występujące problemy są natury technicznej, nie podlegają pod "awarię". Często pracownicy Allegro przerzucają odpowiedzialność za występujące błędy na operatorów - InPost lub PP.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

granatnik87
#9 Pomysłodawca#

Znowu nie działa opcja nadania paczki z allegro inpost. Kółeczko kręci się i kręci i kręci. Sprawdzane na kilku przeglądarkach i różnych sprzętach.

granatnik87_0-1632768387166.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Cześć. Problem już został naprawiony, wszystko powinno wrócić do normy. Dajcie znać, czy już możecie generować etykiety i wybierać Paczkomaty.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:101801959
#2 Obserwator#

Mam znów ten problem

oznacz moderatorów