anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie fair blokowanie oferty w licytacji

qjaw-net
#7 Wielbiciel#

Duże podziękowania dla Allegro. Właśnie przez konieczność potwierdzenia smsem nie udało mi wygrać aukcji.

Ta funkcja jest:

- ukryta (brak informacji przez zalicytowaniem że może być konieczna weryfikacja)

- niekonsekwentna (limit kwotowy powoduje, że wcześniejsza moja oferta przeszła, a kolejna nie)

- nie fair (jeżeli oferta była złożona przed końcem aukcji, a jedynie oczekiwano na potwierdzenie sms, to dlaczego nie może zostać wzięty pod uwagę czas złożenie oferty, a nie smsa)

Lepiej planujcie funkcje serwisu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie jest to idealne rozwiązanie ale portal się zabezpiecza przed ewentualnymi stratami przez POK. Jako użytkownik allegro powinieneś znać zasady tu panujące i wcześniej się zweryfikować aby w licytacji okazja cię nie ominęła .

oznacz moderatorów

qjaw-net
#7 Wielbiciel#

No bez przesady. Nie powinno być tak, że osoby rzadko licytujące mają mniejsze szanse w licytacji, tylko dlatego że Allegro ukrywa opcje. Informacja powinna być przed zalicytowaniem.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@qjaw-net Możesz spróbować to obejść tak :

aukcja od 1 PLN, licytuję od razu 1000 PLN, potwierdzam kodem z sms, wyskakuje ze moja oferta jest najwyższa i to jest np 1PLn czy 5 czy 10 - w każdym razie : nisko. Od razu licytuję ponownie z kwotą np 50 PLN - co automatycznie obniża moje maksimum z 1000 do 50 PLN. A potem w ostatnich sekundach mogę już licytować bez potwierdzenia sms powyżej 1000 PLN....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@pinsplash O ,to jednak jest jakiś sprytny sposób na ominięcie .😀

oznacz moderatorów