anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wejść w 'Obserwowane'

pekornn
#7 Wielbiciel#

Od wczoraj nie mogę wejść w 'Obserwowane' ani na komputerze (macbook), ani na ipadzie, pojawia mi się cały czas informacja: Ściągnij aplikację Allegro, by mieć obserwowane oferty zawsze pod ręką. Ten problem pojawił się już kilka dni temu, ale wszystko wróciło do do normy. Nie chcę instalować aplikacji, przeglądarka została wyczyszczona, ciasteczka usunięte. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Agent051
#16 Inspirator#

@pekornn Raczej nie jest to problem sprzętu, na Ipadzie i MacBooku wchodzę w obserwowane bez problemu. Pewnie Allegro próbuje „zachęcić” Cię do zainstalowania aplikacji. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jest jakiś problem techniczny z obserwowanymi, Allegro o tym dziś informowało. Poczekaj do jutra, dział techniczny pracuje nad rozwiązaniem problemu.

oznacz moderatorów

pekornn
#7 Wielbiciel#

Poczekam więc do jutra, dziękuję!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pekornn Sprawdzaliśmy dokładnie opisywany przez Ciebie problem i nie jest on związany z dzisiejszymi problemami dotyczącymi obserwowanych ofet. Na przeglądarce Safari wszystko działa prawidłowo. Sprawdź proszę, czy masz dostępną aktualizację systemu iOS oraz przeglądarki Safari (według naszych informacji korzystasz ze starej wersji z 2018 roku). Dodatkowo wyczyść też pamięć podręczną przeglądarki, a nie tylko pliki cookies.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

Grzebią w Obserwowanych (już jest nowy wygląd) - stąd utrudnienia! 😆

oznacz moderatorów

mikusia1707
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem powtarzający się co jakiś czas. Mianowicie nie wyświetlają się ogłoszenia obserwowane. Pojawiają się na sekundę i wszystko znika. Mam system IOS w telefonie, ale w wersji niższej niż przewiduje to aplikacja, wiec ściągnąć jej nie mogę. Obserwuję w większości licytacje i nie zawsze wiem kiedy i o której się zakończą. Proszę o podpowiedz w rozwiązaniu problemu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mikusia1707 Był dziś już podobny watek, podobno jest jakiś problem z obserwowanymi i Allegro pracuje nad jego rozwiązaniem. Poczekaj.

oznacz moderatorów