anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieopłacone zakupy

adt
#7 Wielbiciel#

Witam 🙂

Mam na swoim koncie nieopłacone zakupy. Jeden przedmiot przyszedł za pobraniem, drugi odebrałam osobiście. Co można zrobić, by pozbyć się tak "wiszących" zakupów?

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@adt Jeśli nie chcesz, by oferty były widoczne w zakładce Kupione, możesz je usunąć. Wystarczy zaznaczyć wybraną ofertę i kliknąć "Usuń".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_notNatalia on nie chce usunąć ofert, on chce usunąć zaznaczenie "nieopłacone". Jak to usunąć? ( czyżby kolejny "bug" 🤔 )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Jeśli kupujący nie zaznaczy na karcie płatności odbioru osobistego lub płatności za pobraniem albo wybierze płatność przez Allegro Finanse i ostatecznie jej nie wykona, nie zmieni tego oznaczenia. Najważniejsze jest jednak to, że transakcja została sfinalizowana. Oznaczenie oferty w zakładce Kupione można wówczas zignorować.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_notZastanawiałaś się żeby zostać politykiem😅 ? Odpowiedź bez odpowiedzi. Ja wiem że to nie sprawa życia i śmierci ale można by to było rozwiązać - sam miałem przykład że kupiłem tylko z wysyłką, ale akurat byłem w tym mieście i odebrałem osobiście, wystawiłem komentarz pozytywny, ale płatność cały czas "wisiała"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@pinsplash Weś...taka fajna moderatorka politykiem? Co Ona Ci złego zrobiła..? 😛

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów