anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieproporcjonalny koszt wysyłki

kittythekot
#7 Wielbiciel#

Czy taka różnica między kosztem przedmiotu a kosztem wysyłki jest zgodna z zasadami allegro? 😮 Zrzut ekranu 2022-07-15 o 22.34.00.png

źródło: https://allegro.pl/oferta/hula-hop-duze-80-11217273780?fbclid=IwAR2dXa-u7OROqILInNVq_EO8rNboGaw5P5JD...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Oferta której nie musisz akceptować, co jest w niej niezgodne i z jakim regulaminem? Ja bym nie kupił ale....😁

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Przesyłka będzie ponadgabarytowa. Co najmniej 80x80x5 policz sobie w jakimkolwiek kalkulatorze wysyłek. Dodatkowo sprzedawca z koła będzie musiał zrobić kwadrat podczas pakowania. Bo zazwyczaj kurierzy okrągłych przedmiotów nie chcą odbierać. 

Po drugie po co Ci taki klamot w domu? Moja siostra kupiła zakręciła się dwa razy i leży w kącie za drzwiami.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@krejzole 
80" (osiemdziesiąt cali) to jest ponad 2 metry !

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kittythekot Proponuję eksperyment - kup gdzieś lokalnie na targu takie hula-hop, zapakuj tak aby się nie uszkodziło (i żeby kurier to w ogóle zaakceptował) po czym skontaktuj się z firmą kurierską aby wycenić koszty wysyłki i daj znać co z tego wyszło (:

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jestem w stanie w to uwierzyć. raz sprawdzałam na poczcie ile by wysyłka metrowego czyli delikatnego i nie wymiarowego wazonu kosztowała. Wyszło ponad 130 zeta. Allegro ściąga również prowizję od kosztów wysyłki więc na tym nie oszuka...

oznacz moderatorów