anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niezgodność z opisem

twwilson
#7 Wielbiciel#

Kupiłem kapelusz. Niby banalna rzecz. W opisie rozmiar uniwersalny, a jak odebrałem na metce rozmiar L.

Stopień krętactw nie zna granic. Czekam na ruch allegro. Dla mnie allegro nie gwarantuje żadnej pewności zakupu jak do tej pory. Nie ufam i już nie zaufam.

 

Nie będzie reakcji to dla mnie allegro to śmieszny portalik.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Odeślij kapelusz sprzedawcy i zażądaj dosłania rozmiaru uniwersalnego, czyli zgodnego z opisem. Koszt odesłania zwróci Ci sprzedawca. Jeśli sprzedawca nie dysponuje rozmiarem uniwersalnym, odda Ci całą wpłatę i koszt odesłania.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@twwilson Zrób zwrot bez podania przyczyny, masz 14 dni.Ja bym już nie brał od takiego sprzedawcy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ale dziabnąłby sprzedawcę? 😮

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Zrób zwrot bez podania przyczyny, masz 14 dni.

po czym wnosisz?

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Zawsze może posłużyć jako ringo do rzucania 😄

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Ciekawe co by było gdyby nie było metki, wtedy byłby to rozmiar uniwersalny? tongue-out

oznacz moderatorów

twwilson
#7 Wielbiciel#

Normalnie kapelusze one size mają to na metce...ten ma kod z L...Jak nie trzeba filozofii, aby odczytać - Large.

Zapewne najlepiej jakbym poprosił o więcej kapeluszy, a jeszcze lepiej jakbym nie odbierał tylko płacił. Oczywiście nie odzywa się sprzedawca emailowo. Jutro zadzwonię. A jak nie to allegro uruchamia procedurę zwrotu bez ponoszenia kosztów wysyłki. Jak widać zaufanie do one size , czyli rozmiaru uniwersalnego nie oznacza L. Dziękuję za wyśmienite posty 😉

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@twwilson, za mały był czy za duży?

oznacz moderatorów