anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa cena za Allegro Smart! dla kupujących

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Od 21 listopada 2022 r. zmienimy minimalną cenę zakupu umożliwiającą skorzystanie z darmowej wysyłki:

  • z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
  • z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich.

Dodatkowo cena za za wykupienie rocznej subskrypcji Allegro Smart! wzrośnie z 49 zł na 59,90 zł. Za subskrypcję miesięczną zapłacicie tyle samo, co do tej pory, tj. 10,99 zł.

Jeśli zapisaliście kartę płatniczą do konta Allegro, w dniu przedłużenia subskrypcji nie pobierzemy automatycznie nowej opłaty i nie przedłużymy subskrypcji na nowych warunkach. O jej zakończeniu powiadomimy Was mejlowo. Od 21 listopada od godz. 9:00 subskrypcję przedłużycie samodzielnie.

Nowe zasady Smart! będą obowiązywać dla subskrypcji miesięcznych lub rocznych, przedłużonych lub wykupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Bo zgodnie z nowymi zasadami usługę można mieć wykupioną na 1 rok i 15 dni do przodu. System pilnuje tego jak lew 🐯

oznacz moderatorów

tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

No świetne zagranie... Doprawdy...

Usługę mam wykupioną do stycznia. Czy mogę odłączyć i zrezygnować ze Smarta 20 listopada i wykupić tego samego dnia ponownie na rok? Wolę stracić 2 miesiące ale być na  nowych zasadach, skoro uniemożliwiają normalne, po ludzku odnowienie usługi już teraz.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tylko_ksiazki nie rozumiem tego myślenia, skracając - wypowiadając jesteś w plecy 2 miesiące co daje 4 zł miesięcznie za smarta będziesz w plecy 8 zł a zaoszczędzisz 10 zł 😄 no biznes na makasa 😄

A ktoś pisał o 3 miesiącach więc więc będzie w plecy 12 zł a zaoszczędzi 10 zł 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Nie chodzi o cenę za usługę, tylko o warunki. Będę na starych zasadach (40 zł za towar jako minimum do smarta). Ja mam w smarcie zaoszczędzone do tej pory 4000 zł.   

oznacz moderatorów

endejot
#9 Pomysłodawca#

a od kiedy allegro przestało zwracać resztę pieniędzy przy rezygnacji ze smarta w trakcie subskrypcji? 

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Z Allegro Smart! możesz zrezygnować w dowolnym momencie z zachowaniem 14-dniowego okresu wypowiedzenia.

oznacz moderatorów

tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za info! Czyli jak dzisiaj zrezygnuję, to jeszcze nie będę mógł wykupić smarta przez 14 dni?

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Na to wygląda. 

oznacz moderatorów

tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Dzięki!

oznacz moderatorów

koralina
#7 Wielbiciel#

To ile i kiedy mam zapłacić? Starą stawkę czy nową, bo tak jakoś dziwnie jest to opisane. Subskrypcję na rok (za 39,00 zł) opłaciłam kartą 20 listopada 2021, a cykl roczny zaczął się 14 grudnia 2021. Jeśli będę opłacać kolejny smartokres powiedzmy dziś lub w następnym tygodniu to w jakiej wysokości? Karta jest dopisana do konta. Nie widziałam opcji "przedłuż subskrypcję", więc jak mam to zrobić?

oznacz moderatorów

barths
#8 Zapaleniec#

Dobry ruch, nie powiem... Najpierw wyłączono możliwość przedłużenia subskrypcji przed upływem roku, potem wysłano nam wiadomość o planowanych zmianach. Biorąc pod uwagę, że wypowiedzieć można usługę z 14 dniowym okresem, nie ma opcji wykupienia jej na starych zasadach przed 21.11. Gratuluję strategom Allegro, oby ludzie się nie zdenerwowali zbytnio i nie zaczęli zaglądać na inne platformy.

oznacz moderatorów

tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Jak obliczyłes te 14 dni, bo nie mogę dojść. Dzisiaj jest 4.11.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Dlaczego allegro Smart podrożał jest 60 zł za wykupienie 

 

Dlaczego wysyłka od 21listopada będzie darmowa jeśli zakup będzie od 45 zl.

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

Ty tak serio?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w tym wpisie Mai, wiadomości mailowej, którą otrzymałeś oraz artykule w aktualnościach

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

rynas
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Dzień dobry.

Nie mogę przedłużyć Allegro Smart. Mam aktywne do 02.01.2023.
Przy próbie aktywacji otrzymuje komunikat, że "Nie przedłużyliśmy usługi, ponieważ może być aktywna maksymalnie 12 miesięcy i 15 dni do przodu."
A do końca Smart zostało 59 dni, więc powinienem mieć możliwość przedłużenia ważności usługi.

Pozdrawiam,
Przemek

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rynas Jeśli przedłużyłbyś usługę teraz, byłaby aktywna dłużej niż 12 miesięcy i 15 dni do przodu. Musisz poczekać. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

rynas
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, dopiłem kawę i dopiero zrozumiałem komunikat.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

pioterek
#7 Wielbiciel#

Brak opcji przedłużenia Smarta - nie ma klawisza, a wszystkie adblocki powyłączane.

Czy w związku z wejściem nowego cennika przedłużanie jest zablokowane?
Mam Smart do 27/11/2022.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pioterek Musisz poczekać. Subskrypcja nie może być aktywna dłużej niż 12 miesięcy i 15 dni.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów