anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obraźliwe komentarze

Client:37618139
#9 Pomysłodawca#

Screenshot_2020-09-22-23-14-19-084_com.google.android.gm.jpg

Screenshot_2020-09-22-23-14-37-113_com.google.android.gm.jpg

 Witam, załączam mój komentarz i odpowiedź sprzedającego. Można gagatka gdzieś zgłosić? Jak allegro usunie wypowiedź to inni nie będą widzieli co to za typ 🤔 Jak to jest z tym zgloszeniem mnie na czarną listę? Na jakiej podstawie inni sprzedający mnie zablokują? 

oznacz moderatorów
73 ODPOWIEDZI 73

xyz96
#21 Demiurg#

Zdjęcia są ukryte, niewidoczne. Jeśli odpowiedź do komentarza jest obraźliwa lub narusza regulamin w inny sposób, na przykład jest tam twój nick, możesz to zgłosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0... Taka odpowiedź sprzedawcy zostanie usunięta, a Twój komentarz pozostanie.

oznacz moderatorów

Client:37618139
#9 Pomysłodawca#

Komentarz jest obraźliwy, sprzedający pisze o mnie per "baba" twierdzi że mam "porażenie umysłu" i że powinnam bawić się kółkiem i patykiem. Ewidentnie mnie obraża gdzie mój negatyw był właśnie o tym, że Pan jest konfliktowy, niemiły itp. Uważam że w tym przypadku usunięcie komentarza to za mało, dziś sprzedający dzwonił też do mnie i dostałam SMS z tekstem o kółku i patyku... Czy allegro może go zbanować? Komunikacja poniżej jakiegokolwiek poziomu. Może ten screen będzie widoczny. Pan pisze też że wpisze mnie na czarną listę, inni sprzedający

Screenshot_2020-09-23-15-02-46-144_pl.allegro.jpg

mogą odmówić mi sprzedaży?  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37618139 Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Działam już w sprawie tej odpowiedzi, ale proszę Cię o chwilę cierpliwości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:37618139 Tamte zrzuty też są widoczne, ale masz za niską rangę na forum i zanim będą widoczne dla innych (poza Tobą), to musi je zaakceptować ktoś z moderacji.

PS @konto zamknięte, jakiś sprzedawca pisze o Tobie😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, gdzie gdzie? 😛 jak narazie to zostałem drugi raz sprzedany przez AGowych płaczków 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No, sprzedający który odpowiedział OPce na komentarz, coś tam pisał o patyku i kółku😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, kółka nie znam, ale patyk to patyk 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Kółko i krzyżyk a patyk i....

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:37618139 sprzedawca pojechał po bandzie, ale z drugiej strony, trzeba też mieć fantazję żeby udzielić takiej odpowiedzi. No i te porównania o zabawie kółkiem i patykiem 🤣

oznacz moderatorów

Client:37618139
#9 Pomysłodawca#

Sprzedawca na pewno byłby zadowolony że sprawił tyle radości społeczności Allegro 🤣 mnie osobiście przeraża jego stan umysłu. Tym komentarzem potwierdził z nadwyżką to co napisałam w ocenie... Nie rozumiem kompletnie 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:37618139 jak dla mnie, to gość dostał dwa negatywy za jedną transakcję😁 Jeden od ciebie, drugi sam sobie wystawił😁 Mistrzostwo.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Może sam nie bawił się tym w dzieciństwie, a mu się marzy😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Pan twierdzi nawet, że niektórzy *kupujący są opętani przez złe moce xD "Odradzam każdemu,w daleka bo to szatan."

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@miliarderzy Aż mi się przypomniało🤣

PS Pozostaje tylko mieć nadzieję, że to nie @WREDZIA-W1 kupowała tę wędkę z jakiegoś innego konta😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere  Nigdy nic nie wiadomo 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Witaj @Client:37618139,

wydzwanianie i przesyłanie obraźliwych wiadomości SMS jest traktowane przez sądy jako przestępstwo przeciwko wolnościom człowieka i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8 (art. 190a Kodeksu karnego). Powiadom sprzedającego, że złożysz przeciwko niemu zawiadomienie do organów ścigania i jako dowód dołączysz bilingi i przesłane wiadomości.

Niezależnie od tego powiadom Allegro o tym, ze sprzedawca wykorzystuje dane pozyskane z serwisu do wysyłania obraźliwych wiadomości. Dołącz zrzuty ekranu i domagaj się podjęcia odpowiednich działań wobec tego sprzedawcy. Instrukcję i odpowiedni formularz znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/regulamin-allegro/jak-zglosic-spam-obrazliwe-wiadomosci-i-in... 

Pozdrawiam.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Client:79179573 Co za bzdury. To Kupująca dzwoniła do Sprzedawcy. O żadnych sms nigdzie nie przeczytałem.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Witaj @__RPM_ ,

zalecam dokładniejsze czytanie wiadomości, na  które odpowiadasz.

Pozdrawiam.

Screenshot_2020-09-28 Odp Obraźliwe komentarze.png

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Client:37618139  Szanowna Pani. Pani komentarz jest mało rzeczowy. Pominęła Pani celowo czy przedmiot był sprawny. Skupiła się na Sprzedającym.  My nie wiemy czy Sprzedawca Pani utrudniał zwrot, czy była Pani do niego uprawniona. Czy i jak długo rozpatrywał reklamację. Widać za to kwitnie w Pani złośliwość i chęć dopieczenia Sprzedawcy nie tylko w komentarzu. Ot trafił swój na swego.

oznacz moderatorów