anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ocena negatywna , nękanie

MAMY ROZWIĄZANIE!
mdrogeria
#21 Demiurg#

Witam . Sprzedająe na allegro , ale też kupuję no i padło na mnie . Trafiłem na ofertę konfliktowego sprzedawcy .Produkt jest niezgody z większością zdjęć , może jedno nieco go przypomina .Produkty higieniczne były potrzebne na już do sklepu po prostu kończyly się maseczki dla pracowników . To co przyszło jak to określić trudno nazwać maseczką ochronną , cienizna wręcz przezroczysta . Przed weekendem , a na sklepie kilka maseczek , a zużywamy kilkanaście w ciągu dnia .W innej sytuacji odesłał bym . ale nóż na gardle , kazałem zakładać po 2  .Ocena negatywna , obniżona nota tylko za zgodność z opisem reszta 5tki . Pierwsze sms-y o usunięcie , teraz z pogróżkami o sądzie adwokatach itp itd . Strachliwy nie jestem , ale cóż sam chciałeś - dyskusja . W dyskusji również pogróżki , czekam na wypowiedz pracownika allegro . W końcu napisałem tylko prawdę , aby inni klienci się nie nabrali jak ja na eleganckie zdjęcia .

oznacz moderatorów
65 ODPOWIEDZI 65
mdrogeria
#21 Demiurg#

glenmoranghie mam drugie koto do zakupów i z tamtego był robiony zakup , ale po adresie nie trudno odnaleść  tym bardziej ,że pisal F-Vat 

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria "Na wniosek o usunięcie negatywnej oceny w drugim mailu otrzymalem poniższą odpowiedź 

cyt-

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Przykro mi, jednak nie mamy wpływu na zachowanie Kupujących." 

Czyli parafrazując, mamy cię w düpie, radź sobie sam". Typowe dla Allegro. Trafił się nieudolny bądź leniwy pracownik Allegro obsługujący Twoją dyskusję. 
Sugeruję powołać się na ichni regulamin art. 11par6: 

"
Niedozwolone jest uczestniczenie przez Użytkownika w Transakcji wyłącznie w celu wystawienia oceny (np. aby sztucznie zawyżyć lub zaniżyć wiarygodność Sprzedającego)."

Domagaj się od Allegro interwencji na podstawie tego zapisu regulaminu. Skontaktuj się z Allegro na czacie i porusz tą sprawę. Czat możesz sobie zarchiwizować żeby mieć później podkładkę. Upieraj się przy swoim bo masz rację. Domagaj się by Allegro stosowało się do swojego własnego regulaminu.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

glenmoranghie SPOKOJNIE , NIEODEBRANA PRZESYŁKA DOPIERO ZOTAŁA WYJĘTA PRZEZ KURIERA Z PACZKOMATU , W WEEKEND W DYSKUSJI BĘDZIE SIĘ UPOMINAŁ O KASĘ , ALBO WYMYŚLI HISTORYJKĘ O BRAKU KODU DO ODBIORU sealed

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Przetrzymaj mu tą kasę 14 dni od daty otrzymania zwrotu, bo masz prawo. Jeżeli inpost naliczy Ci koszty przesyłki zwrotnej, to sobie oczywiście potrąć ze zwrotu kasy.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

NIE glenmoranghie  ODDAM Z BUTA JAK TYLKO RUSZY W DROGĘ DO MNIE ,ŻEBY NIE MIAŁ PUNKTU ZACZEPIENIA . ZMIENI STATUS NA ,, W DRDZE DO NADAWCY ,, OD RAZU ZWROT ŚRODKÓW 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria I co, myślisz że dzięki temu usunie Ci negatywa albo zamknie dyskusję? Tańczysz jak Ci zagrał, niestety (a buraków trzeba częstować ich metodami, tyle że z finezją, bo innych nie rozumieją).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Knowhere NIE TO MIAŁEM NA MYŚLI , ODDAŁ TO ODDAŁ , KASA WRÓCIŁA NATYCHMIAST O CZYM NAPISZE ŻEBY MI DOPIEC ? PRZECZYTAJ CO NAPISAŁEM WSZCZEŚNIEJ ODNOSZĘ SIĘ DO  ODPOWIEDZI ALLEGRO

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria Zaproś go tutaj - zobaczymy jaki z niego chochoł.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

TO JAKIŚ NARWANY MŁODZIAN , NA DOMIAR W DYSKUSJI NAWIĄZUJE DO SWOJEGO laughingZAKUPU W CELU WYSTAWIENIA NIEGATYWNEJ OCENY laughing

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria wskoczył do grobu i jeszcze się sam zakopuje.Ciekawe czy wypisał już sobie nekrolog🤣

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

KAŻDYM KOLEJNYM KROKIEM SIĘ POGRĄŻA , MOŻE NIE JEST ŚWIADOM KONSEKWENCJI ??

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria AUTODESTRUKCJA? Taki lotnik- samuraj.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

pulkownik66 MIALEŚ NA MYSLI KAMIKADZE ??

oznacz moderatorów
Adekpol
#13 Ambasador#

@mdrogeria

Ja bym się nie pierd**** w tańcu, Allegro usunie opinie i może zablokuje mu ponowną możliwość, ale zamiast tego poruszyłbym temat w sądzie, gdzie sprawa jest pewna i można sobie wyciągnąć odszkodowanie za spowodowanie strat finansowych 

Kret się nauczy 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Adekpol TAKI MŚCIWY TO NIE JESTEM , ALE WYDAJE MI SIĘ , ŻE PO USUNIĘCIU OCENY OTRZYMA ODPOWIEDNIĄ NOTKĘ OD ALLEGRO .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

kamikaZe raczej.....

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Towar należy wysłać bo go zakupił. Ma prawo do zakupu jak każdy ale jak wystawił "negatyw" w momencie zakupu to jego błąd.

oznacz moderatorów