anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena produktu - niedozwolone znaki?

JacGuz
#7 Wielbiciel#

Wystawiam ocenę produktu i mam komunikat "niedozwolone znaki", które znaki są zakazane?

poniżej opinia:

Świetna stacja, bardzo czytelna i bez przeładowania zbędnymi informacjami.
Synchronizacja z czujnikiem zewnętrznym i zegarem szybko, łatwo i przyjemnie.
Trafiłem na czujnik nadający na trzecim kanale. Trzeba pamiętać o przełączeniu kanału w stacji.
Niewiele zostało do poprawy, producent może zastosować lepszy wyświetlacz z szerszymi kątami widzenia góra - dół i lekko powiększyć najmniejsze informacje, poza tym ideał, polecam!

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie wiem co im się nie spodobało ale znaków to w tej opinii nie ma za wiele ,może wykrzyknik na końcu zdania. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@JacGuz Czy możesz mi wskazać, o który produkt dokładnie chodzi? Sprawdzimy to. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

JacGuz
#7 Wielbiciel#

[edycja]

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@_HolaOla_ 

A mnie zaskoczyło, że ktoś wklei link do oceny transakcji i produktu, a ja to mogę wypełnić ;]

Domyślam się, że w takiej sytuacji to nie przejdzie autoryzacji ?

oznacz moderatorów

reboot23
#11 Animator#

@_HolaOla_  Możesz mi podpowiedzieć jakie niedozwolone znaki są w takiej opinii?

Zgodność z opisem-odejmuję 1 gwiazdkę za wadliwie wyprodukowany wężyk z ubytkiem gwintu, przez co część płynu wyleciała przy nalewaniu. Obsługę kupującego też oceniam na 4 gwiazdki, przesyłka zaginęła, odnalazła się po czasie, ale sprzedający mógłby śledzić wszystkie wysyłane przez siebie przesyłki w jakimś programie i interweniować samemu zanim kupujący mu zgłosi. Ogólnie oceniam pozytywnie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To BOTy wyłapują i kto wie co mają .....głowie zaprogramowane.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@reboot23 Cześć, a czy mogę Cię prosić o ID produktu (lub oferty, zamówienia), do którego chcesz wystawić tę opinię, ale pojawia się komunikat o niedozwolonych znakach? Byłabym również bardzo wdzięczna za zrzut ekranu - przekażę tę sprawę do weryfikacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

reboot23
#11 Animator#

NUMER ZAMÓWIENIA

b6c932b1-6007-11ed-9f07-070d02198398
 
Dziwne, bo spróbowałem jeszcze raz wklejając ten tekst i się udało 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@reboot23 Jeśli sytuacja się powtórzy, to prześlij mi jeszcze raz informacje, o które poprosiłam wyżej i wtedy będziemy mogli sprawdzić, co się dzieje. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów