anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 15.08.2022 dokonałem zwrotu 4-ch różnych przesyłek od 4-ch różnych sprzedających. Otrzymałem od n

MAMY ROZWIĄZANIE!
Andrea_37
#2 Obserwator#

Od 15.08.2022 dokonałem zwrotu 4-ch różnych przesyłek od 4-ch różnych sprzedających. Otrzymałem od nich info, że pieniądze zostały zwrócone. Niestety na koncie banku CA brak tych wpłat. Gdzie się podziały pieniądze.?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Andrea_37 powinny wrócić tam z skąd dokonywałeś płatności za przedmioty.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Zwrot przez Allegro Finanse, realizowany jest tym samym instrumentem płatniczym co zakup i nie ma tu znaczenia jeśli w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy wskazano jakiś inny numer konta. 

Poproś Allegro o dowód zlecenia należności złóż reklamację w swoim banku.

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Andrea_37 sprawdziłam te zwroty zaksięgowały się poprawnie, powinieneś otrzymać je na konto przypisane do karty płatniczej, której użyłeś do opłacenia zakupu (311*****000), sprawdź to proszę, jeśli nie zlokalizujesz tych zwrotów, poproszę o informację, wówczas poproszę o przesłanie do Ciebie potwierdzenia tych zwrotów, abyś mógł wyjaśnić to z bankiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Andrea_37
#2 Obserwator#

Dziękuję, przekopałem dane w obydwu bankach ING i CA - które jest na moim koncie a Allegro

i rzeczywiście, wpłaty są na karcie, z tym że nie wiadomo od kogo.

CA podaje szczegółowe dane przelewów i nie ma problemu z identyfikacją, a ING bez opisu.

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam uczestników.

Andrzej [edycja].

oznacz moderatorów