anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od kiedy komary gryzą?

Client:99140773
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/artykul/co-na-ugryzienia-komarow-u-dzieci-a-co-u-doroslych-v8Ka68E96uE                          żeby ugryźć potrzebne są zęby a komary ich nie mają proszę rozsądnej dobierać słowa w trakcie pisania nie tylko tytułu ale  także i artykułu 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

instbud
#11 Animator#

Jest to potoczne określenie i nie ma się co przywalać...

oznacz moderatorów

Client:99140773
#7 Wielbiciel#

Potocznie ale nie prawidłowo tak samo jak mówienie o kobietcie z czarnymi wlosami czarna jak by cala taka byla

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:99140773 Komuś się strasznie nudzi, skoro się czepia semantyki. Jak nie masz co robic to się "rozbierz i ubrania pilnuj"🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Od kiedy komary gryzą   od wiosny do jesieni 🤣🤣

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Gryzą od kiedy nie można pisać że komar mnie "up......ił."

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:99140773 Ja pilnuję, dlatego mnie komary nie gryzą. Co najwyżej jakieś psy szczekają, ale to drobiazg bo są bez zębów i nie mogą gryźć.🤡

oznacz moderatorów

musashi2007
#12 Orędownik#

Mnie właśnie "ugryzł" jeden. Przysiągłbym, że miał zęby...
Ale faktycznie racja. Można napisać po polsku, że UKĄSIŁ. 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

Komarzyce nie gryzą, ani nie kąsają
One kłują !


*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@A3dam No tak > masz absolutna rację > w poscie brakowało poprawki, że to komarzyce             ( samice komarów ), a nie komary (samce) są wszystkiemu winne. 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Ziolko39 
Przypuszczam, że Autor wątku był zniesmaczony poziomem fachowości wypowiedzi osoby tytułującej się jako tzw. "ekspert Allegro", a nie chodziło o płeć "gryzoni".

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@A3dam Jestem bardzo ciekawy, czy On sam zawsze wypowiada się poprawnie, fachowo i z zachowaniem właściwych form > ą, ę, gumkę, myszkę, bułkę przez bibułkę, itd

oznacz moderatorów