anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę przywrócić zakupy w zakładce Moje zakupy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MRogulska3110
#7 Wielbiciel#

Wczoraj ( 1.03.2021 ) z listy opłaconego zamówień od [edycja] użyłam funkcji ukryj i teraz nie mogę tego przywrócić do listy zakupów. Jak zobaczyc ukryte zakupy?

W jaki sposób mogę to przywrócić do listy??? 

oznacz moderatorów
21 044 ODPOWIEDZI 21 044
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Minas-Morgul666, one nie znikają samoistnie, zakupy można ukryć jedynie z poziomu własnego konta. Zrobisz to w zakładce "Moje zakupy".

Zrzut ekranu 2021-02-26 o 15.11.40.png

W zakładce "Kupione" znajdziesz wszystkie swoje zakupy (chyba, że zostaną przez Ciebie ukryte) z ostatniego 2,5 roku. 🙂

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
anku1210
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie.

Mam taki sam problem. Myślałem, że ukrycie to faktycznie ukrycie dokonanych zakupów.

W dniu dzisiejszym ukryłem dwa zakupy, a jak chciałem do nich powrócić, to się okazało, że nie są ukryte tylko usunięte.

Proszę o ich przywrócenie jeśli to możliwe. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@anku1210 Przywróciłam te zakupy do Twojej zakładki Kupione. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mamkaa07 W weekend, hula dusza, piekła nie ma, pisz na czacie. Historią możesz sprawdzić samodzielnie:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/historia-zakupow/jak-samodzielnie-sprawdzic-historie-zakupow...

oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@LEW433 , ja też dziękuję, bo fachman z all w mailu do mnie jednym prostym ruchem (kazał ukryć) pozbawił mnie wglądu w ostatni zakup. A to za sprawą ich błędów w systemie, gdzie produkt jeszcze nie "przywędrował" do mnie. Dzięki pomocnym duszkom, ich opisy procedur olśniły mnie. Wyszło szydło, że ukryj ma takie same znaczenie, jak usuń. 

oznacz moderatorów
fafik144
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem. Czy jeśli ukryłem zakup zanim przesyłka została wysłana to czy sprzedawca już mi nie wyśle zakupionego towaru? Ukryłem zakup zaraz po złożeniu zamówienia. Nie zależy mi na tym żeby był widoczny tylko teraz się obawiam że sprzedawca nie sfinalizuje zamówienia.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fafik144 nie martw się, ukryłeś go z widoku, nie usunąłeś ani nie anulowałeś, więc Sprzedający ma wszystkie dane, żeby wysłać Twoje zamówienie. Jednak gdybyś np. chciał skorzystać ze zwrotu, zrobisz to łatwo z poziomu zakładki, ale w takiej sytuacji możesz zawsze do nas napisać, a my przywrócimy ten zakup.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
piotrekk891
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Chciałbym odzyskać historię zakupu telefonu iphone od allegrowicza [edycja] lub [edycja]. Zakup telefonu był mniej więcej w okresie styczeń-kwiecień 2018 roku. Moderator, pomożesz?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piotrekk891, znalazłam numer tej oferty: 6696782651. Zakup pochodził z 30.01.2017 r.

Więcej na temat historii swoich zakupów możesz dowiedzieć się po zalogowaniu na konto Allegro i wygenerowanie takich danych samodzielnie. Tu dowiesz się, jak to zrobić.

Po 60 dniach od zakończenia oferty, jej dane są automatycznie zarchiwizowane i nie ma możliwości ich przywrócenia. Część starszych ofert znajdziesz w Archiwum Allegro.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
kulwik1994
#7 Wielbiciel#

Przez pomyłkę wcisnęłam "ukryj zakup" i nie ma go na liście kupionych. Chodzi o zakup z dziś 24.03.202 radio DeWalt.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kulwik1994 Zgodnie z Twoją prośbą, przywróciłam już ten zakup. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek @_HolaOla_ @mr_oma to zaczyna być , wróć....to jest niepokojące. To już jest lawina...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
mala_czarna172
#7 Wielbiciel#

Ukryłam przypadkowo ostatnie zakupy na alegro jak mogę cofnąć tą opcję ?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek i jeszcze jeden i jeszcze raz...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mala_czarna172, możesz wskazać, które zakupy chciałabyś przywrócić? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
isia145
#2 Obserwator#

Ukryłam swoje przedmioty natomiast muszę zrobić zwrot tych rzeczy a nigdzie ich teraz znaleźć nie mogę? 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

może moderatorka pomoże @mr_oma 

lub tutaj poproś o przywrócenie

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@isia145 Tak @_HolaOla_ @mr_oma @la_nika pomocy.😁

oznacz moderatorów